MATRACE

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Zdravý spánek léčí, tělo při něm regeneruje

Během spánku se v našem těle dějí opravné procesy – tělo se zotavuje. Dochází nejen k uvolnění páteře, kloubů i vnitřních orgánů a růstu svalů, ale i k obnově buněk, podpoře imunitního systému, srdečních a cévních funkcí. Na vývoji produktů Magniflex se podílejí lékařské univerzity a přední odborníci z oblasti anatomie, ortopedie, kožního lékařství, alergologie a spánkové medicíny. Výsledkem jsou matrace, které prokazatelně pomáhají při léčbě různých zdravotních omezeních. Přestože doporučujeme výběr správné matrace konzultovat s našimi odbornými prodejci a matrace osobně vyzkoušet, prvotní představu si můžete udělat prostřednictvím našeho průvodce.

logo Magniflex

VYBERTE SI Z KOLEKCÍ MAGNIFLEX, PŘIJDTE SE PORADIT A VYZKOUŠET NA NÁŠ SHOWROOM V LIBERCI

MagniFico

Kolekce MagniFico představuje vrchol naší nabídky pro náročné zákazníky, kteří si svého statusu chtějí užívat i během spánku.

MagniStretch

Matrace z kolekce MagniStretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem.

DolceVita

Tyto modely byly navrženy tak, aby odpočinek byl ještě komfortnější a příjemnější, protože kvalitní spánek poskytuje největší radost ze života.

MagniCool

Matrace ze zcela nové kolekce MagniCool jsou charakteristické svou vysokou prodyšností, jedinečnou schopností dynamicky regulovat teplotu a odvádět vlhkost.

Classico

Kolekce Classico vychází ze zkušeností společnosti Magniflex získaných za více než 60 let výzkumu a vývoje v oblasti spánkové regenerace.

Baby line

Matrace v této kolekci představuje revoluční řešení v prodyšnosti dětských matrací i poté, co se dítě obrátí obličejem do matrace.

Věnujte trochu času výběru matracemasivní postele

Když jsme každý jedineční, je důležité vybrat matraci, polštář, postel a rošt, který bude splňovat vaše individuální potřeby.

V ECLISSI vám rádi pomůžeme s výběrem produktů šitých na míru podle vašich preferencí, potřeb a finančních možností. Jsme si vědomi významu správné volby těchto produktů a naší prioritou je zlepšit kvalitu spánku a života našich zákazníků.

Věříme, že kvalitní produkty od ECLISSI nejen zlepší váš čas strávený v posteli, ale i každý den vašeho života.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás na showroomu v Liberci.

Pohodlí na matraci od ECLISSI

„O tom jak dobře se vyspíte rozhoduje kvalitní matrace v kombinaci s dobře zvoleným roštem"

Ano jsme výrobcem ložnicového a masivního nábytku a možná to od nás bude znít hloupě, ale sebehezčí postel vám dobrý spánek nepřinese. To je fakt, který nelze zpochybnit. Krásná a kvalitní postel, která nebude vrzat je určitě příjemný bonus. Pokud se rozhodnete investovat do svého zdraví je to určitě z dlouhodobého hlediska to nejlepší co pro sebe můžete udělat. V takovém případě nedělejte kompromisy a sáhněte po tom nejlepším co vám můžeme nabídnout. Italská firma MAGNIFLEX je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku již 60 let. Soustředí se na odbornou konzultaci za účelem dokonalé spánkové regenerace. Kvalita zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let.