Facebook Google Plus Instagram YouTube

Složení matrací MagniFico

Matrace MagniFico

Kolekce matrací MagniFico představuje vrchol naší nabídky pro náročné zákazníky, kteří si svého statusu chtějí užívat i během spánku. Mistrovská kombinace vzácných detailů, nejluxusnějších tradičních materiálů a moderních inovací posouvá spánek přímo do prémiových výšin.

MATRACE MAESTRO DUAL

Maestro Dual 14

50 490,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
35 cm
Tuhost
měkká, středně měkká

Luxusní, velmi vysoká zdravotní matrace kombinující jedinečnou paměťovou pěnu Memoform, inovativní pěnu na bázi vody Aquabreeze a tradiční vzácné přírodní materiály, poskytující dokonalou podporu a extrémní pohodlí. 

MATRACE ARMONIA MAGNIGEL DUAL 12
Armonia Magnigel Dual 12

40 990,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
30 cm
Tuhost
středně měkká, střední

Atraktivní velmi pohodlná a variabilní matrace obsahující gelovou pěnu MagniGel, která příjemně osvěžuje po celou dobu Vašeho spánku. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

MATRACE ARMONIA MEMOFORM DUAL 12
Armonia Memoforn Dual 12

40 990,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
30 cm
Tuhost
střední, středně tuhá

Atraktivní variabilní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform poskytující optimální podporu tělu a dokonalý komfort. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

MATRACE DIAMANTE DUAL 12

Diamante Dual 12

40 990,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
30 cm
Tuhost
měkká, středně měkká

Zdravotní matrace s vysokou vrstvou patentované paměťové pěny Memoform pro neuvěřitelně pohodlný spánek podpořený léčivou silou slézu lesního.

Věnujte trochu času výběru matrace.

Když jsme každý jedineční, je důležité vybrat matraci, polštář, postel a rošt, který bude splňovat vaše individuální potřeby.

V ECLISSI vám rádi pomůžeme s výběrem produktů šitých na míru podle vašich preferencí, potřeb a finančních možností. Jsme si vědomi významu správné volby těchto produktů a naší prioritou je zlepšit kvalitu spánku a života našich zákazníků.

Věříme, že kvalitní produkty od ECLISSI nejen zlepší váš čas strávený v posteli, ale i každý den vašeho života.

Domluvte si konkrétní termín vaší návštěvy u nás na showroomu v Liberci třeba o víkendu. Budeme se, tak věnovat pouze vám. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pohodlí na matraci od ECLISSI