Facebook Google Plus Instagram YouTube

Levitující postel TANAH

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENA

Od 1.3.2024 - ECLISSI SHOWROOM, Barvířská 118/7, 460 01 Liberec, Tel: 732940703, Email: info@eclissi.cz

Od 1.3.2024 - Studio zdravého spaní - JMP®Radlická 10 (Anděl), 150 00 Praha 5 - Smíchov

Levitující manželská postel z masivu

V ložnici, kde trávíme značnou část našeho života, hraje kvalitní postel klíčovou roli. Nejen že je centrem odpočinku a regenerace, ale také může být výrazným designovým prvkem, který ovlivňuje celkovou atmosféru prostoru. Mezi produkty, které dokáží spojit funkčnost s estetikou, patří Levitující manželské postele z masivu, jež jsou navíc doplněny o levitující vzhled.

Kombinace řemeslné kvality a levitující konstrukce

Levitující postele jsou kategorie postelí je vyhledávána především zákazníky, kteří ocení design, kvalitu a trvanlivost. Postele z masivního dřeva jsou známé svou robustností a dlouhou životností. Při výběru správné postele je důležité nejen zaměřit se na typ dřeva, ale i na způsob zpracování. Levitující manželské postele, o kterých je řeč, jsou výsledkem pečlivého řemeslného zpracování, kde každý detail je promyšlen a dokonale zapracován.

Levitující postel z masivu dub

Postel s levitující konstrukcí z masivního dubu

Levitující konstrukce dřevěné postele TANAH

Levitující postel z masivu TANAH

Jedinečnost této postele je umocněna jejím levitujícím vzhledem. Tento designový prvek vytváří iluzi, že se postel vznáší nad podlahou, což dodá vaší ložnici pocit lehkosti a moderního stylu. Levitující efekt je dosažen konstrukcí a pečlivým umístěním nohy postele, která je skrytá, což zesiluje dojem, že postel v prostoru plynule pluje.

Nadčasový design této postele z masivu je důvod, proč by jste měli mít naši postel TANAH u vás doma. Při tvorbě návrhu tohoto jedinečného kousku nábytku jsme kladli důraz na čisté linie a minimalismus, který nevychází z módy a snadno se kombinuje s různými dekorativními styly v interiéru. Zároveň jsme se do čela postele snažili integrovat moderní prvky a jemné zdobení. Postel tak kromě kvalitního masivu přináší do prostoru i jedinečný charakter.

 

Kvalitní dřevěná postel s levitující konstrukcí

VYRÁBĚNÉ ROZMĚRY POSTELE

 Šířka ložné plochy: 180 cm, Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm, Výška bočnice od země 43 cmVýška čela u hlavy 106 cm

PEVNÁ KONSTRUKCE

Rám postele je vyrobený z dřevěného masivu malajského dubu o šířce 4 cm. Čelo u hlavy pak z materiálu o síle 3,2 cm. Postel je vybavena výškově stavitelným kováním pro úpravu výšky ložné plochy. Součástí postele jsou noční stolky a vestavěné poličky.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Postel je dostupná v různých barevných odstínech, od přírodního vzhledu až po tmavší tóny. Používáme pouze kvalitní přírodní oleje, které kromě barevného efektu chrání dřevo a zvyšují jeho odolnost. Na boky čela u hlavy a čelo šuplíků je použit bílý polomatný lak.

Interiér showroomu ECLISSI Liberec

Masivní postele Liberec

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz