Postel NEVE

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Masivní dubová postel NEVE

Masivní dubová postel NEVE, prošla před časem inovací, aby splnila nejnovější požadavky na design i funkčnost. Tento model se nyní může pochlubit řadou designových prvků, které jsou spojeny s výjimečným uživatelským komfortem. Součástí postele jsou i vestavěné noční stolky, které dotváří ucelený design. Zaoblené rohy a hrany dodávají posteli plynulé linii a zvyšují bezpečnost.

Levitující design dubové postele

Jedním z unikátních prvků této dubové postele je zdánlivě levitující design, dosažený díky skryté noze. Postel NEVE je vybavena prémiovým kováním s možností stavitelné výšky ložné plochy, což umožňuje nastavení podle individuálních potřeb každého uživatele.

Pro ty, kteří hledají extra úložný prostor, nabízíme možnost přidání BOXU, který je navržen tak, aby nebyl na první pohled viditelný a neovlivňoval tak celkovou estetiku postele. V kombinaci s matrací o výšce 22 cm a roštem vysokým 5 cm, je výška ložné plochy na nejnižším stupni kování přibližně 54 cm, což zajišťuje snadné vstávání.

 

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENÁ

Studio zdravého spaní - JMPMasná 1, 602 00 Brno

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 54 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.
  • Postel není možné atypicky rozměrově upravovat.
     

Varianty tónovaných olejů

Rám dubové postele NEVE

Celkový design rámu dubové postele NEVE je charakteristický svým zaoblením, které je ještě více zdůrazněno specifickým tvarem rohů na čele u nohou. Hlavové čelo má také mírně zaoblené linie, které podtrhují moderní estetiku celé postele. Noční stolky jsou navrženy jako přirozená součást hlavového čela postele a jsou vybaveny špičkovým PUSH mechanismem od společnosti HETTICH.

Přírodní tónované oleje

Zákazník si může vybrat z různých tónovaných olejů pro finální povrchovou úpravu postele, což umožňuje dřevu dýchat a přizpůsobit se vlhkosti v místnosti. Postel je vyrobena z masivního exotického dřeva známého jako malajský dub, který je znám svou vysokou odolností a stabilitou.

Masivní dubová postel NEVE 2020, pohled na její čelo u hlavy
NEVE 2020 - Olej Dub/Oliva
Masivní dubová postel od českého výrobce ECLISSI. Model NEVE.
NEVE 2020 - Olej Dub/Oliva

 

Pro více informací nebo při zájmu o objednávku je k dispozici naše infolinka + 420 732 940 703. Naše webové stránky také nabízejí široký sortiment dalších masivních postelí, nočních stolků, komod, roštů, matrací a dalšího příslušenství pro perfektní vybavení vaší ložnice. 

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Hodnocení zákazníků na GOOGLE

ECLISSI
5.0
Na základě 33 recenzí
powered by Google
Zdeněk VaníkZdeněk Vaník
21:36 06 Dec 23
Po velice kladné zkušenosti s postelí a nočními stolky od firmy Eclissi jsme se rozhodli zakoupit do ložnice i komodu. Při výrobě nám vyšli vstříc i s našimi požadavky na atypické rozměry a průběh objednávky a její dokončení bylo komunikováno bez problému. Již je to několik týdnů co komodu máme doma a jsme z ní nadšení, vše je velice precizní a krásně lícuje, mohu jen doporučit ostatním. Musím také kvitovat osobní přístup majitele firmy pana Holubičky, který byl velice vstřícný a snažil se nám pomoci s veškerými našimi požadavky.
Nikola TomčišákováNikola Tomčišáková
12:00 03 Dec 23
Naprostá spokojenost! Kvalitní, překrásná postel, skvěla domluva, profesionalita a vstřícnost. Pan Holubička je velice milý člověk s lidským přístupem. Rozhodně doporučuji!
Marouch JMarouch J
14:23 10 Nov 23
Neuvěřitelně profesionální a lidský přístup pana Holubičky. Máme nádhernou postel Benett upravenou na míru a k tomu atypické noční stolky. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Jen více takových českých firem.
Petr NěmecPetr Němec
12:17 02 Oct 23
S postelí Benett, od této firmy, jsem velice spokojený. Výborná kvalita za výbornou cenu. Doporučuji navštívit Liberecký showroom, jak pro získání představy o barevné kombinaci, tak pro pár dobrých rad od p. Holubičky.
Pavlína OPavlína O
06:59 19 May 23
Jsme šťastní, že jsme objevili Eclissi postele. Obecně dáváme přednost lokálním značkám a ještě víc, když kvalitnímu výrobku přidají skvělý servis, který jde ruku v ruce s přívětivou, transparentní a férovou komunikací. Pan Holubička nám hned na začátku všechno pečlivě vysvětlil a provedl nás, jaký produkt nejlépe vyhovuje našim potřebám. Tato postel se snadno montuje, je pevná a věříme, že nám vydrží po celý život, a právě proto jsme si vybrali Eclissi. Navíc nevrže ani nevydává žádné zvuky, což byl také důležitý faktor při našem rozhodování.Před tím, než jsme navštívili prodejnu, jsme měli jenom představu o koupi postele a matrace jsme plánovali řešit zvlášť, zejména kvůli mým dlouhodobým problémům se zády. Ale pan Holubička měl řešení i pro tento problém a při testování různých matrací jsem ihned našla tu, která mi nejlépe vyhovuje. Nelituji této investice, protože se na té posteli leží tak pohodlně, že konečně mohu spát bez bolestí, i po fyzicky i psychicky náročném procesu stavby a stěhování. Ráno, když se probudím, mám chuť zůstat v posteli ještě chvíli a užívat si ten pocit, kdy mě matrace dokonale podpírá, aniž bych se propadala do neznáma.
Alena NavrátilováAlena Navrátilová
05:46 18 Aug 20
U společnosti ECLISSI jsme si objednali postel Benett, noční stolek a komodu, kterou jsme potřebovali upravit dle našich požadavků. Od prvního kontaktu nám majitel firmy, pan Holubička, obratem odpovídal na všechny dotazy a radil s výběrem typu, barvy, zajistil grafický návrh atypické komody. A to prosím v době, kdy nebylo jednoduché se sebrat a zajet se podívat na prodejnu. Vše jsme vyřídili online a po telefonu a k naší úplné spokojenosti. Výběr, objednávka a následná dodávka nábytku do ložnice dopadla na výbornou. Pan Holubička je navíc nesmírně milý a ochotný a zdá se, že si dokáže se vším poradit . Nábytek dorazil pečlivě zabalený. Postel je krásná a kvalitně zpracovaná a my se těšíme, že nám bude dlouho sloužit. Můžeme vřele doporučit a děkujeme.
js_loader