Facebook Google Plus Instagram YouTube

MALAJSKÝ DUB

Představujeme vám naši novou ložnici SALOR určenou pro vysoké matrace.
3 varianty čel
- ČALOUNĚNÉ ČELO Z OBDELNÍKŮ
- ČALOUNĚNÉ ČELO HLADKÉ
- DŘEVĚNÉ ČELO

E-SHOP

SALOR

Facebook

Instagram

YouTube

postel z masivu

NOVÁ

Postel z masivu s čalouněným čelem ve tvaru obdelníků model SALOR

postel z masivu

- S HLADKÝM ČALOUNĚNÝM ČELEM

E-SHOP

YouTube

Instagram

Facebook

NOVÁ

SALOR

Postel z masivu s hladkým čalouněným čelem

NOVÁ

E-SHOP

Facebook

Instagram

YouTube

postel z masivu

- S DŘEVĚNÝM ČELEM

SALOR

Postel z masivním dřevěným čelem model SALOR

Postel z masivu SALOR                

Postel z masivu model SALOR je naší novou masivní postelí z MALAJSKÉHO DUBU. Tuto masivní postel jsme připravili především pro vysoké matrace firmy MAGNIFLEX. Postel je konstrukčně připravená pro matrace s výškou od 28 cm a vyšší. Součástí postele jsou pevné laťové rošty, které není možné výškově nastavit. Rám postele je vyrobený ze 4 cm silného masivního MALAJSKÉHO DUBU.

Hrany jsou po celém obvodu postele zaobleny a přidali jsme i výrazné zaoblení rohů na čele u nohou. To vše je v kombinaci s vysokou matrací nejen pohledově velmi zajímavé, ale především uživatelsky velmi komfortní. Levitující konstrukce pak zajistí, aby jste se při vstávání nekopli o nohu postele. Čalouněné nebo dřevěné čelo je výškově nastavitelné do několika poloh a je možné ho přizpůsobit výšce vaší matrace. Nemůže se vám tedy stát, že čelo bude za vysokou matrací příliš utopené a nebude moc vidět. To je častý problém u převážné většiny postelí, které mají pevně danou výšku čela u hlavy. Jednoduchým posunutím na konstrukci postele si čelo zdvihnete nebo naopak snížíte.

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENA

ECLISSI SHOWROOM, Barvířská 118/7, 460 01 Liberec, Tel: 732940703, Email: info@eclissi.cz

POSTELE s.r.o.Losiná 299, 332 04 Losiná u Plzně

SPANÍČKO®, Buková 7  - Horní Kosov, 586 01 Jihlava

LeRoy Studio, Žižkova 722/67, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem

Oblé hrany bočnic na čela u nohou nejsou jedinou zárukou pro příjemné vstávání. Vysoká matrace pro kterou je postel určena, zajistí vyšší ložnou plochu a tím i příjemné vstávaní. Například při použití matrace s výškou 30 cm budete vstávat z výšky 63 cm.

V nabídce máme tři druhy čel. Čalouněné čelo (obdelníky), čalouněné čelo (hladké) a dřevěné čelo.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Standardní šířka ložné plochy: 180 cm,  ATYPICKY pak: 160, 200 cm
  • Standardní délka ložné plochy: 200, ATYPICKY pak: 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 30 cm budete vstávat z výšky 63 cm. Postel není určena pro matrace nižší než 25 cm.

VARIANTY ČEL

Hladké čelo

Detail hladkého čela

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Hodnocení zákazníků na GOOGLE

ECLISSI
5.0
Na základě 33 recenzí
powered by Google
Zdeněk VaníkZdeněk Vaník
21:36 06 Dec 23
Po velice kladné zkušenosti s postelí a nočními stolky od firmy Eclissi jsme se rozhodli zakoupit do ložnice i komodu. Při výrobě nám vyšli vstříc i s našimi požadavky na atypické rozměry a průběh objednávky a její dokončení bylo komunikováno bez problému. Již je to několik týdnů co komodu máme doma a jsme z ní nadšení, vše je velice precizní a krásně lícuje, mohu jen doporučit ostatním. Musím také kvitovat osobní přístup majitele firmy pana Holubičky, který byl velice vstřícný a snažil se nám pomoci s veškerými našimi požadavky.
Nikola TomčišákováNikola Tomčišáková
12:00 03 Dec 23
Naprostá spokojenost! Kvalitní, překrásná postel, skvěla domluva, profesionalita a vstřícnost. Pan Holubička je velice milý člověk s lidským přístupem. Rozhodně doporučuji!
Marouch JMarouch J
14:23 10 Nov 23
Neuvěřitelně profesionální a lidský přístup pana Holubičky. Máme nádhernou postel Benett upravenou na míru a k tomu atypické noční stolky. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Jen více takových českých firem.
Petr NěmecPetr Němec
12:17 02 Oct 23
S postelí Benett, od této firmy, jsem velice spokojený. Výborná kvalita za výbornou cenu. Doporučuji navštívit Liberecký showroom, jak pro získání představy o barevné kombinaci, tak pro pár dobrých rad od p. Holubičky.
Pavlína OPavlína O
06:59 19 May 23
Jsme šťastní, že jsme objevili Eclissi postele. Obecně dáváme přednost lokálním značkám a ještě víc, když kvalitnímu výrobku přidají skvělý servis, který jde ruku v ruce s přívětivou, transparentní a férovou komunikací. Pan Holubička nám hned na začátku všechno pečlivě vysvětlil a provedl nás, jaký produkt nejlépe vyhovuje našim potřebám. Tato postel se snadno montuje, je pevná a věříme, že nám vydrží po celý život, a právě proto jsme si vybrali Eclissi. Navíc nevrže ani nevydává žádné zvuky, což byl také důležitý faktor při našem rozhodování.Před tím, než jsme navštívili prodejnu, jsme měli jenom představu o koupi postele a matrace jsme plánovali řešit zvlášť, zejména kvůli mým dlouhodobým problémům se zády. Ale pan Holubička měl řešení i pro tento problém a při testování různých matrací jsem ihned našla tu, která mi nejlépe vyhovuje. Nelituji této investice, protože se na té posteli leží tak pohodlně, že konečně mohu spát bez bolestí, i po fyzicky i psychicky náročném procesu stavby a stěhování. Ráno, když se probudím, mám chuť zůstat v posteli ještě chvíli a užívat si ten pocit, kdy mě matrace dokonale podpírá, aniž bych se propadala do neznáma.
Alena NavrátilováAlena Navrátilová
05:46 18 Aug 20
U společnosti ECLISSI jsme si objednali postel Benett, noční stolek a komodu, kterou jsme potřebovali upravit dle našich požadavků. Od prvního kontaktu nám majitel firmy, pan Holubička, obratem odpovídal na všechny dotazy a radil s výběrem typu, barvy, zajistil grafický návrh atypické komody. A to prosím v době, kdy nebylo jednoduché se sebrat a zajet se podívat na prodejnu. Vše jsme vyřídili online a po telefonu a k naší úplné spokojenosti. Výběr, objednávka a následná dodávka nábytku do ložnice dopadla na výbornou. Pan Holubička je navíc nesmírně milý a ochotný a zdá se, že si dokáže se vším poradit . Nábytek dorazil pečlivě zabalený. Postel je krásná a kvalitně zpracovaná a my se těšíme, že nám bude dlouho sloužit. Můžeme vřele doporučit a děkujeme.
js_loader

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.