O nás

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Jsme českým výrobcem specializujícím se na výrobu masivních postelí a ložnicového nábytku z tvrdé exotické dřeviny zvané MALAJSKÝ DUB.

POSTELE Z MASIVNÍHO EXOTICKÉHO DUBU – KUS ČISTÉ PŘÍRODY U VÁS DOMA   

V našem portfoliu najdete kvalitní postele z masivního dubu k nim vhodné noční stolky a pevné masivní komody. Z doplňků si vyberete úložné boxy, zrcadla a toaletní stolky. 

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS

MALAJSKÝ DUB 

je tvrdší a odolnější než všechny tuzemské dřeviny. Díky němu Vám vyrobíme a dodáme ložnici nebo jen postel s pevností a trvanlivostí, která přetrvá po další generace. Všechny naše výrobky nesou záruku prvotřídní řemeslné kvality, která podtrhuje osobitost a nezaměnitelný charakter této exotické dřeviny. Při práci s ní používáme některé technologické postupy, které jsou specifické právě pro tento exotický materiál. To nám umožňuje docílit prvotřídní kvality zpracování a především trvanlivosti našich masivních ložnic.

DOPŘEJTE SI KVALITU A LUXUSNÍ VZHLED MALAJSKÉHO DUBU NA VAŠÍ MASIVNÍ POSTELI

Tento materiál jsme si nevybrali pouze pro jeho pevnost, odolnost a výraznou kresbu. Není nám lhostejný vztah k přírodě a proto jsme zvolili právě MALAJSKÝ DUB, který pochází z obnovitelných zdrojů surovin. Je totiž pěstován primárně pro jiné účely a výroba kvalitního nábytku je až druhořadá. Pokud tedy chcete mít doma opravdu kvalitní masivní postel nebo ložnici z exotického materiálu vyberte si z některé z našich postelí ECLISSIBudete stejně jako my spát s příjemným pocitem, že jste udělali něco pro přírodu a generace, které přijdou po nás.

ECLISSI LOŽNICE – S LÁSKOU K PŘÍRODĚ