Postel STORIA II

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel s úložným prostorem model STORIA II

Postel s úložným prostorem model STORIA je naší novinkovou postelí v tomto segmentu masivních dubových postelí z MALAJSKÉHO DUBU. Úložnéhho prostoru není nikdy dost a pokud se k tomu přidá i menší byt je postel s úložným prostorem jasnou volbou. Důkazem toho, že ani taková postel nemusí být obyčejná je právě naše postel STORIA. Drželi jsme se hesla ,,v jednoduchosti je krása" a pro tento rok jsme připravili úplně jiný model postele s úložným prostorem než jaký jsme vyráběli doposud. Každý detail je na posteli pečlivě zaoblen a společně se zaoblenými rohy na čele u nohou nehrozí u této postele s úložným prostorem, že by jste se mohli bolestivě kopnout. Dokonce i v malé ložnici díky zaobleným rohům nebude postel nijak překážet.

Pro vaše pohodlí v ložnici

Čelo u hlavy jsme pak naklonili o 11°dozadu. To vám zajistí, že se budete moct pohodlně opřít a věnovat se čtení knihy či nerušenému sledování televize. Postel STORIA má v sobě vestavěný úložný prostor, do kterého se dostanete přes výklopné rošty. Prostor je opatřen ventilačními otvory v jeho zadní části. To je důležité zejména pro dobré větrání a vysychání prostoru pod matracemi.! 

POZOR: LOŽNICI NENAJDETE V NAŠÍ PARTNERSKÉ SÍTI. VYROBÍME A DODÁME VÁM JÍ POUZE MY JAKO VÝROBCE.

Oblé hrany bočnic nejsou jedinou zárukou pro příjemné vstávání. Velkou měrou tomu pomáhají především zaoblené rohy na čele u nohou. Nestane se Vám tak, že by jste se při pohybu okolo postele, kopli. Z postele STORIA II se Vám bude dobře vstávat, protože je vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky roštu a matrace. To Vám umožní nastavit si výšku ložné plochy podle konkrétní matrace, roštu a Vašich individuálních potřeb. Například při použití 22 cm matrace, s výškou 5 cm roštu a nastavení kování (v nejnižší základní poloze) bude výška horní hrany matrace cca 53 cm. Tato výška Vám zaručí, že se z postele pohodlně postavíte. Výšku lze ještě o 7,5 zvýšit tím, že posunete kování pro rošt a matraci.

Šířku i délku postele jsme schopni Vám vyrobit individuálně na Vaše přání.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180 cm, atypicky a za příplatek 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200 cm, atypicky a za příplatek 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 53 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Hodnocení zákazníků na GOOGLE

ECLISSI
5.0
Na základě 33 recenzí
powered by Google
Zdeněk VaníkZdeněk Vaník
21:36 06 Dec 23
Po velice kladné zkušenosti s postelí a nočními stolky od firmy Eclissi jsme se rozhodli zakoupit do ložnice i komodu. Při výrobě nám vyšli vstříc i s našimi požadavky na atypické rozměry a průběh objednávky a její dokončení bylo komunikováno bez problému. Již je to několik týdnů co komodu máme doma a jsme z ní nadšení, vše je velice precizní a krásně lícuje, mohu jen doporučit ostatním. Musím také kvitovat osobní přístup majitele firmy pana Holubičky, který byl velice vstřícný a snažil se nám pomoci s veškerými našimi požadavky.
Nikola TomčišákováNikola Tomčišáková
12:00 03 Dec 23
Naprostá spokojenost! Kvalitní, překrásná postel, skvěla domluva, profesionalita a vstřícnost. Pan Holubička je velice milý člověk s lidským přístupem. Rozhodně doporučuji!
Marouch JMarouch J
14:23 10 Nov 23
Neuvěřitelně profesionální a lidský přístup pana Holubičky. Máme nádhernou postel Benett upravenou na míru a k tomu atypické noční stolky. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Jen více takových českých firem.
Petr NěmecPetr Němec
12:17 02 Oct 23
S postelí Benett, od této firmy, jsem velice spokojený. Výborná kvalita za výbornou cenu. Doporučuji navštívit Liberecký showroom, jak pro získání představy o barevné kombinaci, tak pro pár dobrých rad od p. Holubičky.
Pavlína OPavlína O
06:59 19 May 23
Jsme šťastní, že jsme objevili Eclissi postele. Obecně dáváme přednost lokálním značkám a ještě víc, když kvalitnímu výrobku přidají skvělý servis, který jde ruku v ruce s přívětivou, transparentní a férovou komunikací. Pan Holubička nám hned na začátku všechno pečlivě vysvětlil a provedl nás, jaký produkt nejlépe vyhovuje našim potřebám. Tato postel se snadno montuje, je pevná a věříme, že nám vydrží po celý život, a právě proto jsme si vybrali Eclissi. Navíc nevrže ani nevydává žádné zvuky, což byl také důležitý faktor při našem rozhodování.Před tím, než jsme navštívili prodejnu, jsme měli jenom představu o koupi postele a matrace jsme plánovali řešit zvlášť, zejména kvůli mým dlouhodobým problémům se zády. Ale pan Holubička měl řešení i pro tento problém a při testování různých matrací jsem ihned našla tu, která mi nejlépe vyhovuje. Nelituji této investice, protože se na té posteli leží tak pohodlně, že konečně mohu spát bez bolestí, i po fyzicky i psychicky náročném procesu stavby a stěhování. Ráno, když se probudím, mám chuť zůstat v posteli ještě chvíli a užívat si ten pocit, kdy mě matrace dokonale podpírá, aniž bych se propadala do neznáma.
Alena NavrátilováAlena Navrátilová
05:46 18 Aug 20
U společnosti ECLISSI jsme si objednali postel Benett, noční stolek a komodu, kterou jsme potřebovali upravit dle našich požadavků. Od prvního kontaktu nám majitel firmy, pan Holubička, obratem odpovídal na všechny dotazy a radil s výběrem typu, barvy, zajistil grafický návrh atypické komody. A to prosím v době, kdy nebylo jednoduché se sebrat a zajet se podívat na prodejnu. Vše jsme vyřídili online a po telefonu a k naší úplné spokojenosti. Výběr, objednávka a následná dodávka nábytku do ložnice dopadla na výbornou. Pan Holubička je navíc nesmírně milý a ochotný a zdá se, že si dokáže se vším poradit . Nábytek dorazil pečlivě zabalený. Postel je krásná a kvalitně zpracovaná a my se těšíme, že nám bude dlouho sloužit. Můžeme vřele doporučit a děkujeme.
js_loader

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.