Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel s úložným prostorem 

STORIA II je postel s úložným prostorem, která představuje významný krok vpřed v oblasti nábytku kombinujícího praktičnost a estetickou hodnotu, zejména pro ty, kdo hledají multifunkční řešení pro své bydlení.

Elegantní vzhled

Tento model postele s úložným prostorem z masivního malajského dubu je nejenom působivý svým robustním a přitom elegantním vzhledem, ale také díky své multifunkčnosti, která je přizpůsobena moderním potřebám prostorově omezených domácností.

Dřevěný masivní dub

Postel STORIA II je vyrobená z kvalitního dubového masivu, poskytuje pevnou a trvanlivou konstrukci, která slibuje dlouhodobé pohodlí a stabilitu. Díky své přírodní textuře a teplé barvě dřeva přináší do ložnice atmosféru pohody a klidu. Navíc, masivní dřevo je známé svou schopností stárnout s grácií, získávaje postupem času ještě více na charakteru a eleganci.

Postele s úložným prostorem

Jedním z nejvýznamnějších rysů modelu STORIA II je jeho prostorný úložný prostor, který je integrován přímo pod ložnou plochou. Přístupný skrze výklopné rošty, tento úložný prostor je navržen tak, aby poskytoval dostatek místa pro uložení lůžkovin. Uložíte do něho sezónní oblečení nebo jiné předměty, které by jinak zabíraly cenný prostor v ložnici.

Hygiena spaní

Ventilační otvory umístěné v zadní části úložného prostoru zajišťují správné větrání celého úložného prostoru, což je klíčové pro udržení čistoty a prevenci vlhkosti matrace.

POZOR: LOŽNICI NENAJDETE V NAŠÍ PARTNERSKÉ SÍTI. VYROBÍME A DODÁME VÁM JÍ POUZE MY JAKO VÝROBCE.

Pohodlné čelo postele

Při návrhu postele STORIA II byl kladen velký důraz na detail a ergonomii. Čelo u hlavy je nakloněné pod úhlem 11° dozadu, což umožňuje pohodlné opření při četbě nebo sledování televize. Zaoblené rohy a hrany nejenom přispívají k celkové estetice postele, ale také zvyšují bezpečnost uživatele. Speciálně zaoblené rohy u nohou a bočnic zabraňují nepříjemným nárazům a úrazům při pohybu kolem postele.

Regulace výšky ložné plochy

Komfort při vstávání a lehání je zajištěn díky sofistikovanému kování, které umožňuje nastavit výšku ložné plochy. To je obzvláště užitečné pro ty, kteří mají specifické potřeby týkající se výšky postele vzhledem k zdravotním podmínkám nebo osobním preferencím. S možností regulace výšky až o 7,5 cm lze postel přizpůsobit různým výškám matrací a roštů, čímž se zvyšuje flexibilita a uživatelský komfort.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180 cm, atypicky a za příplatek 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200 cm, atypicky a za příplatek 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 53 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

Varianty moření a olejů ECLISSI

Celkově postel STORIA II představuje dokonalou kombinaci funkčnosti, pohodlí a designu, a je ideální volbou pro ty, kteří hledají postel, která se stane nejen místem pro odpočinek, ale také stylovým a praktickým doplňkem jejich domova.

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Hodnocení zákazníků na GOOGLE

ECLISSI
5.0
Na základě 33 recenzí
powered by Google
Zdeněk VaníkZdeněk Vaník
21:36 06 Dec 23
Po velice kladné zkušenosti s postelí a nočními stolky od firmy Eclissi jsme se rozhodli zakoupit do ložnice i komodu. Při výrobě nám vyšli vstříc i s našimi požadavky na atypické rozměry a průběh objednávky a její dokončení bylo komunikováno bez problému. Již je to několik týdnů co komodu máme doma a jsme z ní nadšení, vše je velice precizní a krásně lícuje, mohu jen doporučit ostatním. Musím také kvitovat osobní přístup majitele firmy pana Holubičky, který byl velice vstřícný a snažil se nám pomoci s veškerými našimi požadavky.
Nikola TomčišákováNikola Tomčišáková
12:00 03 Dec 23
Naprostá spokojenost! Kvalitní, překrásná postel, skvěla domluva, profesionalita a vstřícnost. Pan Holubička je velice milý člověk s lidským přístupem. Rozhodně doporučuji!
Marouch JMarouch J
14:23 10 Nov 23
Neuvěřitelně profesionální a lidský přístup pana Holubičky. Máme nádhernou postel Benett upravenou na míru a k tomu atypické noční stolky. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Jen více takových českých firem.
Petr NěmecPetr Němec
12:17 02 Oct 23
S postelí Benett, od této firmy, jsem velice spokojený. Výborná kvalita za výbornou cenu. Doporučuji navštívit Liberecký showroom, jak pro získání představy o barevné kombinaci, tak pro pár dobrých rad od p. Holubičky.
Pavlína OPavlína O
06:59 19 May 23
Jsme šťastní, že jsme objevili Eclissi postele. Obecně dáváme přednost lokálním značkám a ještě víc, když kvalitnímu výrobku přidají skvělý servis, který jde ruku v ruce s přívětivou, transparentní a férovou komunikací. Pan Holubička nám hned na začátku všechno pečlivě vysvětlil a provedl nás, jaký produkt nejlépe vyhovuje našim potřebám. Tato postel se snadno montuje, je pevná a věříme, že nám vydrží po celý život, a právě proto jsme si vybrali Eclissi. Navíc nevrže ani nevydává žádné zvuky, což byl také důležitý faktor při našem rozhodování.Před tím, než jsme navštívili prodejnu, jsme měli jenom představu o koupi postele a matrace jsme plánovali řešit zvlášť, zejména kvůli mým dlouhodobým problémům se zády. Ale pan Holubička měl řešení i pro tento problém a při testování různých matrací jsem ihned našla tu, která mi nejlépe vyhovuje. Nelituji této investice, protože se na té posteli leží tak pohodlně, že konečně mohu spát bez bolestí, i po fyzicky i psychicky náročném procesu stavby a stěhování. Ráno, když se probudím, mám chuť zůstat v posteli ještě chvíli a užívat si ten pocit, kdy mě matrace dokonale podpírá, aniž bych se propadala do neznáma.
Alena NavrátilováAlena Navrátilová
05:46 18 Aug 20
U společnosti ECLISSI jsme si objednali postel Benett, noční stolek a komodu, kterou jsme potřebovali upravit dle našich požadavků. Od prvního kontaktu nám majitel firmy, pan Holubička, obratem odpovídal na všechny dotazy a radil s výběrem typu, barvy, zajistil grafický návrh atypické komody. A to prosím v době, kdy nebylo jednoduché se sebrat a zajet se podívat na prodejnu. Vše jsme vyřídili online a po telefonu a k naší úplné spokojenosti. Výběr, objednávka a následná dodávka nábytku do ložnice dopadla na výbornou. Pan Holubička je navíc nesmírně milý a ochotný a zdá se, že si dokáže se vším poradit . Nábytek dorazil pečlivě zabalený. Postel je krásná a kvalitně zpracovaná a my se těšíme, že nám bude dlouho sloužit. Můžeme vřele doporučit a děkujeme.
js_loader