Facebook Google Plus Instagram YouTube

Princip funkce matrace Magnistretch

Matrace Magniflex MagniStretch

Matrace z kolekce MagniStretch využívají tlaku lidského těla na matraci a při zatížení se dvě zóny matrace roztahují opačným směrem. Tím v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. 

Magnistretch 12        35 290,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
30 cm
Tuhost
Středně měkká

Vysoká středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliózou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

Magnistretch 10        31 290,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
25 cm
Tuhost
Středně měkká

Středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliózou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Magnistretch 9          27 290,- Kč
Rozměry
90x200 cm
Výška
23 cm
Tuhost
Středně tuhá

Středně tuhá zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Nižší vrstva paměťové pěny v potahu zajišťuje intenzivnější strečový efekt. Celosvětový patent společnosti Magniflex. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Magnistretch sport 9  23 290,- Kč
Rozměry
90x200 cm
Výška
23 cm
Tuhost
Středně měkká

Středně tuhá matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Velmi intenzivní strečový efekt. Vhodná pro děti v růstu, mladé sportovce a osoby trpící biomechanickými poruchami páteře, které preferují tužší matrace. Celosvětový patent společnosti Magniflex.