Facebook Google Plus Instagram YouTube

Princip funkce matrace Baby Line

Matrace Magniflex Fiaba 5 Plus

Spánek našich nejmenších je velmi důležitý, protože je provází kouzelným světem pohádkových snů a připravuje je na další úžasné dny, plné nových zážitků. Magniflex proto vyvinul kolekci Fiaba, určenou pro potřeby klidného a bezpečného spánku dětí. Vnitřní vrstva patentované studené pěny poskytuje dětskému tělíčku nejvhodnější ortopedickou podporu, která jim umožňuje zdravý růst a vývin během spánku. Matrace Fiaba 5 Plus představuje revoluční řešení v prodyšnosti dětských matrací i poté, co se dítě obrátí obličejem do matrace.

Fiaba 5 Plus  4 990,- Kč

Rozměry
60x120 cm
Výška
12 cm
Tuhost
Středně tuhá, tuhá

Nové revoluční řešení z dílny Magniflex bojuje proti jedné z možných příčin SIDS. Přes matraci Fiaba 5 Plus bude vaše děťátko moci dýchat, i když do ní během spánku zaboří hlavičku.

Věnujte trochu času výběru matrace.

Když jsme každý jedineční, je důležité vybrat matraci, polštář, postel a rošt, který bude splňovat vaše individuální potřeby.

V ECLISSI vám rádi pomůžeme s výběrem produktů šitých na míru podle vašich preferencí, potřeb a finančních možností. Jsme si vědomi významu správné volby těchto produktů a naší prioritou je zlepšit kvalitu spánku a života našich zákazníků.

Věříme, že kvalitní produkty od ECLISSI nejen zlepší váš čas strávený v posteli, ale i každý den vašeho života.

Domluvte si konkrétní termín vaší návštěvy u nás na showroomu v Liberci třeba o víkendu. Budeme se, tak věnovat pouze vám. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pohodlí na matraci od ECLISSI