Facebook Google Plus Instagram YouTube

Princip funkce matrací z kolekce CLASSICO

Matrace Magniflex CLASSICO

Kolekce Classico vychází ze zkušeností společnosti Magniflex získaných za více než 60 let výzkumu a vývoje v oblasti spánkové regenerace a studiem ergonomie lidského těla. Matrace jsou vyrobeny z patentovaných pěn, které Vašemu tělu poskytnou správnou ortopedickou podporu a příjemnou relaxaci.

Matrace MASSAGGIO COMFORT PLUS z kolekce CLASSICO

Massaggio Comfort Plus  16 490,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
20 cm
Tuhost
Středně měkká

Zdravotní matrace poskytující středně měkkou podporu. Výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Matrace Massaggio Deluxe

Massaggio Deluxe       16 090,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
25 cm
Tuhost
Středně tuhá

Středně tuhá zdravotní matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform a potahem z prodyšné 3D textilie. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Matrace Magniflex Vitale Armonioso z kolekce Classico
Vitale Armonioso          15 090,- Kč
Rozměry
90x200 cm
Výška
24 cm
Tuhost
Střední

Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Matrace Magniflex Massaggio Light z kolekce Classico
Massaggio Light  14 090,- Kč
Rozměry
90x200 cm
Výška
22 cm
Tuhost
Středně měkká

Středně měkká matrace s patentovanou paměťovou pěnou Memoform v potahu a potahem z prodyšné 3D textilie. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Věnujte trochu času výběru matrace.

Když jsme každý jedineční, je důležité vybrat matraci, polštář, postel a rošt, který bude splňovat vaše individuální potřeby.

V ECLISSI vám rádi pomůžeme s výběrem produktů šitých na míru podle vašich preferencí, potřeb a finančních možností. Jsme si vědomi významu správné volby těchto produktů a naší prioritou je zlepšit kvalitu spánku a života našich zákazníků.

Věříme, že kvalitní produkty od ECLISSI nejen zlepší váš čas strávený v posteli, ale i každý den vašeho života.

Domluvte si konkrétní termín vaší návštěvy u nás na showroomu v Liberci třeba o víkendu. Budeme se, tak věnovat pouze vám. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pohodlí na matraci od ECLISSI