Facebook Google Plus Instagram YouTube

Složení matrací Dolce Vita

Matrace Magniflex Dolce Vita

K vytvoření kolekce Dolce Vita čerpal Magniflex inspiraci z nejprodávanějších matrací. Spojuje v ní exkluzivitu výrobků „Made in Italy“ s italským životním stylem. Tyto modely byly navrženy tak, aby odpočinek byl ještě komfortnější a příjemnější, protože kvalitní spánek poskytuje největší radost ze života. Ale to, co skutečně odlišuje tyto výrobky, je přítomnost vysoké vrstvy patentované paměťové pěny Memoform, která při přímém kontaktu s tělem poskytuje pocit extrémního pohodlí. Nabízí tak maximální požitek ze všech prospěšných vlastností tohoto neuvěřitelného materiálu.

Dolce Vita Dual 12

29 290,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
30 cm
Tuhost
středně měkká, střední

Velmi pohodlná zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.

DOLCEVITA DUAL 12 Firm

29 290,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
30 cm
Tuhost
středně tuhá, tuhá

Velmi pohodlná zdravotní matrace, v tužší verzi, výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro maximální pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®

Dolce Vita Dual 10

25 290,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
25 cm
Tuhost
střední, středně tuhá

Zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast® a Seaqual®.

Dolce Vita Dual 8

21 290,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
21 cm
Tuhost
středně tuhá, tuhá

Zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny pro dokonalou regeneraci těla během spánku. Potah z termoregulační textilie Outlast®.

Věnujte trochu času výběru matrace.

Když jsme každý jedineční, je důležité vybrat matraci, polštář, postel a rošt, který bude splňovat vaše individuální potřeby.

V ECLISSI vám rádi pomůžeme s výběrem produktů šitých na míru podle vašich preferencí, potřeb a finančních možností. Jsme si vědomi významu správné volby těchto produktů a naší prioritou je zlepšit kvalitu spánku a života našich zákazníků.

Věříme, že kvalitní produkty od ECLISSI nejen zlepší váš čas strávený v posteli, ale i každý den vašeho života.

Domluvte si konkrétní termín vaší návštěvy u nás na showroomu v Liberci třeba o víkendu. Budeme se, tak věnovat pouze vám. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pohodlí na matraci od ECLISSI