Facebook Google Plus Instagram YouTube

MASIVNÍ POSTELE ECLISSI

Je velmi důležité, jaký materiál nás obklopuje a jaké látky v sobě obsahuje. To vše významně ovlivňuje naše zdraví, i když si to řada z nás nepřipouští. Každý materiál ať přírodní, či umělý něco vyzařuje. Proto všechny naše masivní postele vyrábíme pouze z kvalitních přírodních materiálů, nikoliv z různým způsobem lisovaných a slepených desek obsahujícím více či méně škodlivé látky. Pečlivě dbáme na kvalitu všech našich surovin a na jejich zpracování od začátku výroby až po jejich povrchovou úpravu kvalitními laky a přírodními oleji. Z každého póru a z každého kusu našeho masivního nábytku je cítit úcta k přírodě, řemeslná kvalita, majestátnost a síla exotického MALAJSKÉHO DUBU.

Všechny naše ložnice jsme pro Vás připravili s myšlenkou, že budete obklopeni nejen kvalitním masivním nábytkem, ale i příjemnou atmosférou. Každá z našich masivních postelí vznikla ve spolupráci s našimi bytovými architekty. Požadavky Vás uživatelů se pak odráží v designu našeho nábytku. Každá postel je proto uživatelsky komfortní ať už se jedná například o vyšší výšku ložné plochy, možnost vložit praktický úložný box nebo uživatelsky příjemné zaoblení hran. Zároveň se snažíme, aby se každá naše masivní postel lišila od té předešlé a především od konkurence.

Jedním takovým příkladem je naše postel z masivu BENETT, která vznikla ve spolupráci s mladou studentkou Technické univerzity v Liberci. Vznikl tak jedinečný model postele, kde je každá hrana pečlivě zaoblena. Navíc se jedná o náš první model, u kterého je možné zvolit si dvě samostatné barvy na rám postele a pak na výplň čela u hlavy. Stejným způsobem lze vyrobit i noční stolky a komodu. Celou sestavu velmi snadno zakomponujete a sladíte například se stávající podlahou, výmalbou či doplňky ve Vaší ložnici. Pokud hledáte něco opravdu zajímavého pak by Vás mohl zajímat například model SONNO, který je z naší kolekce ložnic díky své konstrukci a použitému materiálu nejpevnější masivní postelí. Naše strojové vybavení nám umožňuje Vám nabídnout také individuální výrobu podle Vašeho konkrétního požadavku či návrhu Vašeho bytového designéra.

 

NOE

Postel z masivu NOE

JESSIE

Postel z masivu JESSIE

BENETT

Levitující postel z masivního dubu model BENETT

SALOR - Novinka 2022

Postel z masivu model SALOR

SPOSA

Postel z masivu model SPOSA

MONA

Luxusní masivní postel MONA

NEVE

STORIA II

Postel včetně úložného prostoru

SONNO

Masivní postel model SONNO

SALERNO

Masivní postel SALERNO

CORSO

Kvalitní a luxusní postel z masivu od firmy ECLISSI model CORSO.

VENTO

postele z masivu model VENTO