Facebook Google Plus Instagram YouTube

MASIVNÍ POSTELE ECLISSI

Je velmi důležité, jaký materiál nás obklopuje a jaké látky v sobě obsahuje. To vše významně ovlivňuje naše zdraví, i když si to řada z nás nepřipouští. Každý materiál ať přírodní, či umělý něco vyzařuje. Proto všechny naše masivní postele vyrábíme pouze z kvalitních přírodních materiálů, nikoliv z různým způsobem lisovaných a slepených desek obsahujícím více či méně škodlivé látky. Pečlivě dbáme na kvalitu všech našich surovin a na jejich zpracování od začátku výroby až po jejich povrchovou úpravu kvalitními laky a přírodními oleji. Z každého póru a z každého kusu našeho masivního nábytku je cítit úcta k přírodě, řemeslná kvalita, majestátnost a síla exotického MALAJSKÉHO DUBU.

Všechny naše ložnice jsme pro Vás připravili s myšlenkou, že budete obklopeni nejen kvalitním masivním nábytkem, ale i příjemnou atmosférou. Každá z našich masivních postelí vznikla ve spolupráci s našimi bytovými architekty. Požadavky Vás uživatelů se pak odráží v designu našeho nábytku. Každá postel je proto uživatelsky komfortní ať už se jedná například o vyšší výšku ložné plochy, možnost vložit praktický úložný box nebo uživatelsky příjemné zaoblení hran. Zároveň se snažíme, aby se každá naše masivní postel lišila od té předešlé a především od konkurence.

Jedním takovým příkladem je naše postel z masivu BENETT, která vznikla ve spolupráci s mladou studentkou Technické univerzity v Liberci. Vznikl tak jedinečný model postele, kde je každá hrana pečlivě zaoblena. Navíc se jedná o náš první model, u kterého je možné zvolit si dvě samostatné barvy na rám postele a pak na výplň čela u hlavy. Stejným způsobem lze vyrobit i noční stolky a komodu. Celou sestavu velmi snadno zakomponujete a sladíte například se stávající podlahou, výmalbou či doplňky ve Vaší ložnici. Pokud hledáte něco opravdu zajímavého pak by Vás mohl zajímat například model SONNO, který je z naší kolekce ložnic díky své konstrukci a použitému materiálu nejpevnější masivní postelí. Naše strojové vybavení nám umožňuje Vám nabídnout také individuální výrobu podle Vašeho konkrétního požadavku či návrhu Vašeho bytového designéra.

 

NOE

Postel z masivu NOE

JESSIE

Postel z masivu JESSIE

BENETT

Levitující postel z masivního dubu model BENETT

SALOR - Novinka 2022

SPOSA

Postel z masivu model SPOSA

MONA

Luxusní masivní postel MONA

NEVE

Masivní dubová postel NEVE pro rok 2020

STORIA II

Postel včetně úložného prostoru

SONNO

Masivní postel model SONNO

SALERNO

Masivní postel SALERNO

CORSO

Kvalitní a luxusní postel z masivu od firmy ECLISSI model CORSO.

VENTO

postele z masivu model VENTO