Facebook Google Plus Instagram YouTube

Masivní postel SALERNO

Další novinkou pro rok 2018 je masivní postel SALERNO, která je výsledkem spolupráce s našimi mladými bytovými designéry. Těm se pomocí jednoduchých tvarů a zajímavých linií podařilo vytvořit postel ve stále oblíbenějším minimalistickém stylu. Postel tak získala nadčasový design a díky exotickému MALAJSKÉMU DUBU i pevnou a stabilní konstrukci rámu postele. Zajímavým prvkem je kromě výrazných drážek na obou čelech, také zvýšené čelo u nohou. To je o 3 cm výš než bočnice což vypadá velmi zajímavě. O stejnou výšku je pak odsazeno od země. Za čelo u nohou se dá lehce schovat úložný box, který nijak neruší vzhled samotné postele. Masivní postel SALERNO je po celém obvodu zaoblena což přispívá k celkovému komfortu při vstávání.

RUČÍME VÁM ZA TO, ŽE S LOŽNICÍ SALERNO SE BUDETE CHTÍT POCHLUBIT VAŠIM PŘÁTELŮM.

Masivní postel SALERNO nabízí zajímavý design od mladých architektů. Vyšší ložnou plochy a možnost umístění úložného prostoru nebo úložného boxu přímo pod postel.

Rám postele

je vyráběn z masivní exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU  a je tak o 15% tvrdší a pevnější než konkurenční postele z tuzemského dubu. Postel Vám nabídneme v moderním moření v kombinaci s vodou ředitelným polyuretanovým lakem nebo ve stále oblíbenější povrchové úpravě tvrdovoskovým olejem. Na přání je možné vnitřní část čela vyrobit v jiné barvě než je rám postele. Postel tak bude v ložnici ještě výraznější. Samozřejmostí je výškově stavitelné kování pro rošt a matraci. K posteli SALERNO doporučujeme noční stolky BENETT, SPOSA drážky a komodu COLLINA drážky.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • Výška čela u nohou 50 cm, u hlavy 100 cm, Výška bočnice od země 47 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 55 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm. 

Varianty moření a olejů ECLISSI

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.