Vybíráte novou masivní postel? DÍL 1.

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Jak vybrat masivní postel pro zdravý a pohodlný spánek?

Spánek je základním pilířem našeho zdraví a celkové pohody. Důležitým prvkem pro kvalitní odpočinek je správně zvolená postel, která se skládá z rámu, roštu a matrace. Tyto tři komponenty by měly být vzájemně sladěné pro maximální pohodlí a podporu. V dnešním článku se zaměříme na výběr ideálního rámu masivní postele, která je nejen estetická, ale především funkční a dlouhodobě odolná.

Jaký rám masivní postele si vybrat?

Než začnete vybírat rám postele, se zamyslete nad tím, co od postele vlastně očekáváte.

  • Chcete postel na příležitostné přespání?
  • Budete spát na posteli například na chalupě?
  • Spíte na této posteli denně a potřebujete si odpočinout?

Pro příležitostné spaní.

Postel pro hosty, může být dostatečným řešením rám z laminované dřevotřísky. Tyto rámy bývají cenově dostupné a nabízejí širokou škálu dekorů. Pokud však hledáte něco trvanlivějšího, zvažte levnější varianty z masivu například smrk nebo borovici. Tyto materiály jsou sice cenově přívětivé, ale můžou mít nižší kvalitu a pevnost.

Pro častější spaní.

Pro pohodlí na chalupě zainvestujte do kvalitnější masivní postele. Výběrem správné postele s kvalitními a pevnými spoji předejdete vrzání a i na chalupě si tak dopřejete požitek z tolik potřebného odpočinku.

Pro každodenní spaní.

Pro Vaši ložnici je masivní postel nejlepší volbou. Důraz by měl být kladen na tvrdost materiálu a kvalitu spojů. Doporučujeme vybírat postel z tvrdého dřeva. Například dub poskytuje potřebnou pevnost a dlouhodobě stabilní spoje, které lze podle potřeby dotahovat.

Materiál, který doporučujeme a se kterým pracujeme, je malajský dub. Tento tvrdý exotický materiál je odolnější proti mechanickému namáhání a jeho spoje jsou velmi stabilní. Nabízíme širokou škálu moderních odstínů, díky kterým si každý vybere podle svého vkusu.

V DALŠÍM DÍLE NALEZNETE INFORMACE K ROZMĚRŮM A NA CO SI PŘI VÝBĚRU POSTELE DÁT POZOR 

Postel NOE je vyrobena z masivního dubu