Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele s úložným prostorem

Postele z masivu s úložným prostorem: 

Postele z masivu s úložným prostorem jsou stále oblíbenější volbou pro mnoho zákazníků, kteří hledají kombinaci elegance a praktičnosti. Tyto postele mají nesporné výhody, které je dělají skvělou investicí do vaší ložnice.

Jeden z hlavních důvodů, proč si lidé vybírají postele z masivu s úložným prostorem, je skvělá kombinace trvanlivosti a estetiky. Naše dřevěná postel STORIA s úložným prostorem má přirozený a teplý vzhled, který se hodí do každého interiéru. Díky použití masivního dřeva malajský dub je tato postel mimořádně odolná a dlouhodobě se stane středobodem vaší ložnice.

Výhod postelí s úložným prostorem je hned několik

Úložný prostor v posteli STORIA II je především praktický. Díky integrovanému úložnému boxu, můžete využít dosud nevyužité prostory pod postelí k uskladnění oblečení, ložního prádla nebo dalších věcí. To je ideální řešení pro malé místnosti, kde je potřeba využít každý centimetr prostoru.

Postel STORIA II s úložným prostorem je k dispozici v různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším osobním vkusem. Můžete si vybrat mezi provedením s oblými hranami a nebo vám postel vyrobíme s ostrými liniemi. Obě varianty budou vypadat moderně s minimalistickým designem a čistými liniemi.

V současné době je možné zakoupit postel STORIA II s úložným prostorem v akčním provedení s výklopnými rošty a nebo navíc ještě s nočními stolky. 

Výběr správné postele je důležitým krokem při zařizování vaší ložnice. Postel z masivu s úložným prostorem je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci trvanlivosti, estetiky a praktičnosti. Investice do takové postele se vám určitě vyplatí a vaše ložnice bude vypadat stylově a elegantně.

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

PEVNÁ KONSTRUKCE

Postele vyrábíme z exotického dubového masivu malajský dub. Přesto se jedná o 100% tradiční českou řemeslnou výrobu. 

DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY POSTELE A MATRACE

Investujte spíš do kvalitní postele, než do její přepravy. U nás nebudete platit za dovoz.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Postele upravujeme pouze kvalitními přírodními oleji, které kromě barevného efektu chrání dřevo a zvyšují jeho odolnost.

ROZMĚRY POSTELÍ

Šířky ložných ploch: 160, 180, 200 cm,

Délky ložných ploch: 200, 210, 220 cm

Jsme výrobce a umíme se přizpůsobit vašim požadavkům.

Interiér showroomu ECLISSI Liberec

NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT

Nenechte se odradit otevírací dobou našeho showroomu a domluvte si návštěvu na den a hodinu, která vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba výlet na Ještěd nebo do naší zoologické zahrady a spojte ho s návštěvou u nás. Na showroomu vám připravíme cenovou nabídku, tak aby se vám návštěva více než vyplatila.

Masivní postele Liberec

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz