Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele Ústí nad Labem

Postel v Ústí nad Labem

Kvalitní postele Ústí nad Labem

Sháníte postel v Ústí nad Labem? Naše prodejna je jen nedaleko od Ústí a to v Liberci. Proto neváhejte a zastavte se u nás v Liberci v Barvířské ulici, kde si budete moct vybrat z kvalitních postelí z masivu. Náš proškolený personál je připraven Vám pomoci s výběrem i té správné matrace.

Výběr z postelí v Liberci

  • Postele z masivu
  • Levitující postele
  • Postele s úložným prostorem
  • Postele z masivního malajského dubu

Postele Ústí

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr matrací, ale i postelí z masivu. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například noční stolky, komody a rošty.

Pokud tedy hledáte kvalitní postel a zdravotní matraci v Ústí nad Labem a okolí, neváhejte a vydejte se do prodejny ECLISSI v ulici Barvířská 118/7, v Liberci. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a ergonomii, které vám mohou postele a matrace od ECLISSI nabídnout. Jsme si jisti, že budete odcházet s produkty, který splní vaše očekávání a pomůže vám dosáhnout kvalitního a zdravého spánku.

Postele Liberec, Barvířská 118/7, 46001
Postele pro Ústí nad Labem
ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

Nevyhovuje-li vám otevírací doba, tak nám zavolejte a domluvíme společně den, který vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba víkendový výlet na Ještěd a spojte ho s návštěvou u nás.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 15 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998