Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele Teplice

Postele v Teplicích

Dřevěné postele z masivu Teplice

Hledáte masivní postel v Teplicích? Naše prodejna je jen kousek od Teplic a to v Liberci. Na našem showroomu v Barvířské v Liberci se můžete přesvědčit o tom, že je u nás kladen důraz na kvalitu řemeslného zpracování a jedinečnost moderního designu. Návštěva u nás na showroomu vám cestu a čas vice než zaplatí!

Proč si vybrat postel v naší prodejně?

  • Český výrobce: ECLISSI je český výrobce nábytku specializující se na masivní postele z malajského dubu. Mezi hlavní přednosti výrobků patří nadčasový design, špičkové řemeslné zpracování a použití tvrdého exotického materiálu s ekologickými povrchovými úpravami.
  • Atypická úprava: Ať už hledáte postel se standartními rozměry 180x200 cm nebo prodloužené rozměry postelí či atypické rozměry máme v nabídce řešení pro každého.
  • Odborné poradenství: Výběr správné postele není jednoduchým rozhodnutím a proto na Vás čekají odborně proškolení specialisté z ECLISSI. Rádi Vám pomohou ať s výběrem barevného provedení nebo vhodnosti doplňků jako například nočních stolků, komody atd.
  • Prodejna v centru města: Přijďte se podívat do naší prodejny v Liberci.

Postele Teplice

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr masivních postelí, ale i špičkové zdravotní matrace nebo rošty. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například noční stolky a komody.

Pokud tedy hledáte postel z masivu a zdravotní matraci v Teplicích a okolí, neváhejte a vydejte se do prodejny ECLISSI v ulici Barvířská 118/7, v Liberci. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a ergonomii, které vám mohou postele a matrace od ECLISSI nabídnout. Jsme si jisti, že budete odcházet s produkty, který splní vaše očekávání a pomůže vám dosáhnout kvalitního a zdravého spánku.

Postele Liberec, Barvířská 118/7, 46001

NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT

Nenechte se odradit otevírací dobou našeho showroomu a domluvte si návštěvu na den a hodinu, která vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba výlet na Ještěd nebo do naší zoologické zahrady a spojte ho s návštěvou u nás. 

Postele pro Teplice a okolí
ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 18 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998