Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele Plzeň

Kvalitní postele Praha

Postele Plzeň

Hledáte postele v Plzni? Pro Plzeňáky, kteří hledávají dokonalou postel pro svou ložnici, je tu ECLISSI se spojením designu a funkčnosti. Na našem showroomu v Barvířské v Liberci se můžete přesvědčit o tom, že je u nás kladen důraz na kvalitu řemeslného zpracování a jedinečnost moderního designu.

V naší nabídce naleznete široký výběr našich postelí z masivu, které si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet osobně na náš liberecký showroom. Po dálnici D5 a D10 jste v Liberci za chvíli. Cestu k nám doporučíme spojit s návštěvou Ještědu nebo naší zoologické zahrady. Případně navštivte našeho partnera Postele Losiná 299, 332 04 Losiná, kde si můžete prohlédnout některé naše masivní postele z malajského dubu.

Výběr z postelí pro Plzeň:

- Postele s úložný prostorem
- Postele z masivu
- Postele s čalouněným čelem
- Luxusní postele
- Postele z masivního dubu

Pomůžeme Vám s výběrem toho správného odstínu pro Vaši ložnici. Líbí se Vám naše postele z dubového masivu, ale potřebujete ji rozměrově upravit? Není to žádný problém, jsme výrobci, takže Vám vysněnou postel i upravíme.

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr postelí z masivního dřeva ale také noční stolky a komody. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například matrace nebo rošty.

Postele z masivu showroom ECLISSI Liberec

Postele pro Plzeň a okolí

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

Partnerská prodejna v Plzni.

Postele Losiná, Losiná 299, 332 04 Losiná

Nevyhovuje-li vám otevírací doba v Liberci, tak nám zavolejte a domluvíme společně den, který vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba víkendový výlet na Ještěd a spojte ho s návštěvou u nás.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 17 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout k nám do Liberce nebo do partnerské prodejny Postele Losiná 299, 332 04 Losiná.

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998