Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele a matrace Jablonec

Postele a matrace Jablonec

Masivní postele a matrace Jablonec nad Nisou

Sháníte postel v Jablonci? Pro vás, kteří jste z Jablonce, Smržovky, Tanvaldu, Hodkovic a hledáte pevnou postel z masivu pro svou ložnici, je tu ECLISSI. Naše kvalitní postele jsou spojením designu a funkčnosti. Najdete nás v Barvířské ulici v Liberci. Na našem showroomu vám rádi poradíme i s výběrem té správné zdravotní matrace přímo pro vás. Zdravý spánek je věda a výběr té správné matrace vyžaduje odborný přístup. Spolupracujeme s řadou lékařů a fyzioterapeutů, od kterých máme odborné informace a umíme s nimi pracovat. Jsme prémiový partner italské firmy Magniflex, které je lídrem oblastí zdravého spaní.  

V nabídce naleznete široký výběr našich masivních postelí, které si můžete prohlédnout a vyzkoušet osobně na našem libereckém showroomu.

Výběr z postelí Liberec:

- Masivní postel 180x200 cm
- Postele s úložný prostorem
- Dřevěné postele z dubu
- Luxusní postele
- Vysoké postele

Pomůžeme Vám s výběrem toho správného odstínu pro Vaši ložnici. Líbí se Vám naše masivní postele, ale potřebujete některý model postele rozměrově upravit? Není to žádný problém, jsme výrobci, takže Vám vysněnou postel i upravíme.

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr postelí z masivního dřeva ale také noční stolky a komody. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například matrace nebo rošty.

Interiér prodejny ECLISSI Liberec, Barvířská 118/7

Postele a matrace pro Jablonec

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 17 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998