Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele Kladno

Manželské postele Mladá Boleslav

Postele z masivu Kladno

Hledáte postele na Kladně? Pro ty, kteří hledávají dokonalou a pevnou postel pro svou ložnici, je tady kamenná prodejna ECLISSI, která se nachází nedaleko Kladna. Na našem showroomu v Liberci si můžete vyzkoušet širokou nabídku postelí z masivu

V naší nabídce naleznete široký výběr postelí české výroby, které si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet osobně na náš liberecký showroom. Připravíme vám cenovou nabídku přímo pro vás.

Typy našich postelí:

- Postele z masivu
- Postele s úložný prostorem
- Vysoké postele 
- Masivní postele
- Manželské postele 180x200 cm

Pomůžeme Vám s výběrem toho správného odstínu pro Vaši ložnici. Líbí se Vám naše postele z masivu, ale potřebujete ji rozměrově upravit? Není to žádný problém, jsme výrobci, takže Vám vysněnou postel i upravíme.

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr moderních masivních postelí, ale také rustikálních postelí a levitujících postelí. Nejoblíbenější je u nás manželská postel s rozměrem 180x200 cm. V nabídce máme samozřejmě i noční stolky a komody z masivu. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například matrace nebo rošty. Pokud jde o dopravu žádný problém, vše vám doručíme až domů.

Eclissi Liberec, postele pro Mladou Boleslav

Postele pro Kladno

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

Nevyhovuje-li vám otevírací doba, tak nám zavolejte a domluvíme společně den, který vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba víkendový výlet na Ještěd a spojte ho s návštěvou u nás.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 17 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998