Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele Hradec Králové

Postele Česká Lípa

Masivní postele Hradec Králové

Hledáte masivní postel v Hradci? Naše prodejna je jen kousek od Hradce Králové a to v Liberci. Na našem showroomu v Barvířské v Liberci se můžete přesvědčit o tom, že je u nás kladen důraz na kvalitu řemeslného zpracování a jedinečnost moderního designu.

Proč si vybrat postel v naší prodejně?

ECLISSI je český výrobce nábytku specializující se na výrobu masivních postelí z malajského dubu. Mezi hlavní přednosti výrobků patří nadčasový design, špičkové řemeslné zpracování a použití tvrdého exotického materiálu s ekologickými povrchovými úpravami. Na našem showroomu v Liberci vám nabídneme:

  • Masivní postele
  • Masivní postele s úložným prostorem
  • Rustikální postele
  • Postele z masivního dubu
  • Luxusní dubové postele

Postele Hradec Králové

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr postelí z masivu, ale i špičkové zdravotní matrace nebo rošty. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například noční stolky a komody.

Pokud tedy hledáte masivní postel a zdravotní matraci v Hradci Králové a okolí, neváhejte a vydejte se do prodejny ECLISSI v ulici Barvířská 118/7, v Liberci. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a ergonomii, které vám mohou postele a matrace od ECLISSI nabídnout. Jsme si jisti, že budete odcházet s produkty, který splní vaše očekávání a pomůže vám dosáhnout kvalitního a zdravého spánku.

Postele Liberec, Barvířská 118/7, 46001
Postele pro Hradec a okolí
ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

Nevyhovuje-li vám otevírací doba, tak nám zavolejte a domluvíme společně den, který vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba víkendový výlet na Ještěd a spojte ho s návštěvou u nás.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 17 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998