Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postele Harrachov

Postele Harrachov

Masivní postele a matrace Harrachov

Sháníte postel v Harrachově? Pro vás, kteří jste z Harrachova nebo okolí a hledáte pevnou postel z masivu pro svou ložnici, je tu ECLISSI. Naše kvalitní postele jsou spojením designu, funkčnosti a kvality. Najdete nás v Barvířské ulici v Liberci. Na našem showroomu vám rádi poradíme i s výběrem té správné zdravotní matrace přímo pro vás. Zdravý spánek je věda a výběr té správné matrace vyžaduje odborný přístup. Spolupracujeme s řadou lékařů a fyzioterapeutů, od kterých máme odborné informace a umíme s nimi pracovat. Jsme prémiový partner italské firmy Magniflex, která je lídrem oblastí zdravého spaní.  

V nabídce naleznete široký výběr našich masivních postelí, které si můžete prohlédnout a vyzkoušet osobně na našem libereckém showroomu.

Výběr z postelí v Libereci:

- Postel z masivu 180x200 cm
- Rustikální postele
- Dřevěné postele
- Luxusní levitující postele
- Vysoké postele

Pomůžeme Vám s výběrem toho správného odstínu pro Vaši ložnici. Líbí se Vám naše postele z masivu, ale potřebujete některý model postele rozměrově upravit? Není to žádný problém, jsme výrobci, takže Vám vysněnou postel i upravíme.

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr postelí z masivního dřeva ale také noční stolky a komody. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například matrace nebo rošty.

Interiér showroomu ECLISSI Liberec, Barvířská 118/7

Postele a matrace pro Harrachov

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 17 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998