Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel masiv dub

Postel masiv dub: Nejlepší volba pro vaši ložnici

Postel masiv, dub je jedním z nejlepších a nejtrvanlivějších materiálů, které můžete do své ložnice pořídit. Postele vyrobené z dubového dřeva, jsou známé svou pevností a odolností. Díky tomu má postel z masivu dub dlouhou životnost a dokáže vydržet i náročné podmínky.

Naše dubová postel NOE se vyznačuje nejen pevností a odolností, ale také krásnou a přírodní strukturou dřeva, která dodá vaší ložnici útulnost. Díky rozměrům 180x200 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek a odpočinek, a zároveň se hodí i pro páry, které si chtějí užívat dostatek prostoru ve spánku.

 

Výhody dubové postele

Jednou z největších výhod postele NOE z dubového masivu je její robustnost. Dubové dřevo je velmi silné a odolné, což znamená, že tato postel vydrží i těžší váhu bez problémů. Navíc dubové dřevo je velmi odolné vůči poškození a oděrkám, takže se nemusíte obávat, že by postel brzy ztratila svůj původní vzhled.

Další výhodou naší NOE je její krásný a nenapodobitelný vzhled. Dubové dřevo má charakteristickou strukturu s výraznými proužky a rýhami, které dodávají posteli eleganci a přírodní kouzlo. Navíc dubové dřevo má krásný zlatohnědý odstín, který se s časem mírně ztmavuje a získává na intenzitě, což posteli dodává ještě více šarmu.

Celkově lze tedy říci, že postel NOE je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, odolný a krásný kus nábytku do své ložnice. Tato dubová postel vám poskytne pohodlí a komfort při spaní, zároveň vám však bude sloužit po mnoho let díky své robustnosti a luxusnímu vzhledu. Investice do postele z masivu dub se tedy určitě vyplatí a vaší ložnici dodá elegantní nádech přírodního stylu.

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENA

ECLISSI SHOWROOM, Barvířská 118/7, 460 01 Liberec, Tel: 732940703, Email: info@eclissi.cz, www.eclissi.cz

Studio zdravého spaní - JMP®Ohradní 14, 140 00 Praha 4 - Michle

POSTELE s.r.o.Losiná 299, 332 04 Losiná u Plzně

M-BYT NábytekJ.Potůčka 290, 530 09 Pardubice

HOME STUDIO KEJÍK., Žižkova 85, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

PEVNÁ KONSTRUKCE

Postele vyrábíme z exotického dubového masivu malajský dub. Přesto se jedná o 100% tradiční českou řemeslnou výrobu. 

DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY POSTELE A MATRACE

Investujte spíš do kvalitní postele, než do její přepravy. U nás nebudete platit za dovoz.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Postele upravujeme pouze kvalitními přírodními oleji, které kromě barevného efektu chrání dřevo a zvyšují jeho odolnost.

ROZMĚRY POSTELE NOE

Šířky ložných ploch: 160, 180, 200 cm,

Délky ložných ploch: 200, 210, 220 cm

Jsme výrobce a umíme se přizpůsobit vašim požadavkům.

Interiér showroomu ECLISSI Liberec

NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT

Nenechte se odradit otevírací dobou našeho showroomu a domluvte si návštěvu na den a hodinu, která vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba výlet na Ještěd nebo do naší zoologické zahrady a spojte ho s návštěvou u nás. Na showroomu vám připravíme cenovou nabídku, tak aby se vám návštěva více než vyplatila.

Masivní dubové postele Liberec

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz