Facebook Google Plus Instagram YouTube

Matrace Kolín

Matrace Děčín

Kvalitní matrace Kolín

Hledáte matrace v Kolíně? Naše prodejna je jen kousek od Kolína a to v Liberci. Zdravý spánek léčí více, než si myslíme. Proto je velmi důležité si matraci vyzkoušet v klidu a s odborným přístupem. Neváhejte a zastavte se u nás v Liberci v Barvířské ulici, kde si jednoduše vyzkoušíte italské matrace Magniflex špičkové kvality s celosvětovým patentem na bolest zad.

Proč si vybrat matraci v naší prodejně?

  • Celosvětový patent: ECLISSI je prémiovým partnerem značky MAGNIFLEX, která je vlastníkem celosvětového patentu na bolest zad. Matrace Magnistretch v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. 
  • Široká nabídka rozměrů matrací: Ať už hledáte matraci se standartními rozměry 90x200 cm nebo prodloužené rozměry matrací či atypické rozměry máme v nabídce řešení pro každého.
  • Odborné poradenství: Výběr té správné matrace není jednoduchým rozhodnutím a ovlivní kvalitu vašeho spánku. Naši odborně proškolení specialisté z ECLISSI, vám rádi pomohou s výběrem té správné.
  • Prodejna v centru města: Přijďte se podívat do naší prodejny v Liberci.

Matrace pro Kolín

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr matrací, ale i postelí z masivu. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například noční stolky, komody a rošty.

Pokud tedy hledáte kvalitní postel a zdravotní matraci v Kolíně a okolí, neváhejte a vydejte se do showroomu ECLISSI v ulici Barvířská 118/7, v Liberci. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a ergonomii, které vám mohou postele a matrace od ECLISSI nabídnout. Jsme si jisti, že budete odcházet s produkty, který splní vaše očekávání a pomůže vám dosáhnout kvalitního a zdravého spánku.

Showroom ECLISSI Liberec, Barvířská 118/7, 46001
Matrace pro Kolín
ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

Nevyhovuje-li vám otevírací doba, tak nám zavolejte a domluvíme společně den, který vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba víkendový výlet na Ještěd a spojte ho s návštěvou u nás.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 15 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998