Facebook Google Plus Instagram YouTube

Matrace KLADNO

Matrace Liberec

Zdravotní matrace pro Kladno

Hledáte matrace na Kladně? Jsme prémiový partner italské značky Magniflex, která je lídrem v oblasti zdravého spaní s více jak 60 letou tradicí. Zdravý spánek léčí více, než si myslíme. Proto je velmi důležité si matraci vyzkoušet v klidu a s odborným přístupem. Neváhejte a zastavte se u nás v Liberci v Barvířské ulici, kde si jednoduše vyzkoušíte italské matrace Magniflex špičkové kvality s celosvětovým patentem na bolest zad.

Proč si vybrat matraci v naší prodejně v Liberci?

  • Certifikovaná kvalita: ECLISSI je prémiovým partnerem značky MAGNIFLEX, která je vlastníkem celosvětového patentu na bolest zad. Matrace Magnistretch v průběhu spánku jemně natahují páteř a umožňují regeneraci jednotlivých meziobratlových plotének a zádového svalstva, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře a zlepšují krevní oběh. 
  • Široká nabídka pro všechny potřeby: Ať už hledáte matraci ortopedickou, paměťovou nebo s pružinami, ECLISSI má v nabídce řešení pro každého. Navíc vám odborně poradíme s výběrem té správné matrace podle vašich zdravotních potřeb.
  • Odborné poradenství a servis: Výběr té správné matrace není jednoduchým rozhodnutím a ovlivní kvalitu vašeho spánku. Naši odborně proškolení specialisté z ECLISSI, vám rádi pomohou s výběrem i servisem.
  • Prodejna v centru města: Přijďte se podívat do naší prodejny v Liberci.

Preferujete-li nakupování z pohodlí domova, navštivte náš online eshop, kde najdete nejen široký výběr matrací, ale i postelí z masivu. Na našem eshopu naleznete i další sortiment jako jsou například noční stolky, komody a rošty.

Pokud tedy hledáte zdravotní matraci na Kladně, neváhejte a vydejte se do prodejny ECLISSI v ulici Barvířská 118/7. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a ergonomii, které vám mohou matrace od ECLISSI nabídnout. Jsme si jisti, že budete odcházet s produktem, který splní vaše očekávání a pomůže vám dosáhnout kvalitního a zdravého spánku.

Postele z masivu a matrace v showroomu Liberec, Barvířská 118/7

Matrace, postele pro Kladno a okolí

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz

Nevyhovuje-li vám otevírací doba, tak nám zavolejte a domluvíme společně den, který vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba víkendový výlet na Ještěd a spojte ho s návštěvou u nás.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

1 showroom, 17 partnerských prodejen

Přijďte si vaši postel z masivu prohlédnout

Rychlá a komfortní doprava

Jednoduchá montáž či demontáž každé masivní postele

Svému řemeslu rozumíme

Truhlářské výrobě se věnujeme od roku 1998