Facebook Google Plus Instagram YouTube

masivní postel NEVE

Hledáte moderní masivní postel, která nabízí v základním provedení i noční stolky? Pak by ve Vaší ložnici neměla chybět masívní postel NEVE, kterou vyrábíme z masivního MALAJSKÉHO DUBU. Jeho předností je o 15% větší pevnost a odolnost než jaký má tuzemský dub. Výrazná je i jeho kresba, která ve spojení s moderním mořením jen tak nezevšední. Postel NEVE je možné doplnit příplatkovými polštáři, které zajímavě dotváří její design. Potřebujete pod postel úložný prostor? V tom případě Vám postel doplníme o boční zásuvky nebo o box pod celou postel. Výška bočnice je 50 cm. S matrací budete tedy vstávat z výšky cca 60 cm a to je velmi příjemné.

Postel NEVE s vyšší lehací plochou nabídne příjemné vstávání.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 58 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.
  • Na Vaše přání jsme schopni Vám postel nebo noční stolky rozměrově upravit podle Vašich požadavků.
     

Rám postele

je vyroben z masivní exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU je proto konstrukčně o 15% tvrdší a pevnější než, kdyby byl vyroben z tuzemského dubu. Výrazná je i kresba této dřeviny, která na posteli vynikne především při použití světlého moření či oleje. Na finální povrchovou úpravu postele je možné zvolit přírodní olej nebo vodou ředitelný polo matný polyuretanový lak. Šuplíky nočních stolků jsou vybaveny PUSH mechanismem od fa. HETTICH. To znamená, že na šuplík pouze zatlačíte a on se částečně vysune sám. 

Materiál na čalouněné polštáře a moření si můžete prohlédnout ZDE

MOHLA BY VÁS ZAJÍMAT I POSTEL AMELIA

Zakázkově vyráběná masivní postel AMELIA

Zakázkově vyráběná masivní postel AMELIA

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.