Facebook Google Plus Instagram YouTube

Manželská postel STORIA

Pokud hledáte masivní manželskou postel a potřebujete i úložný prostor do, kterého můžete uložit ne jen peřiny pak právě pro Vás je určena postel STORIA. Její jednoduchý design působí svěže a je zárukou, že se jen tak neokouká. Postel má v sobě praktický úložný prostor, který se bude hodit ve většině domácností. Dominantou celé postele je určitě mírně prohnuté čelo u hlavy, o které se lze pohodlně opřít při čtení či sledování televize. Zakulacené rohy na čele u nohou ocení Ti z Vás, kdo v noci často vstáváte.

VÝROBA TOHOTO MODELU BYLA UKONČENA

POSTEL BYLA NAHRAZENA NOVÝM A DESIGNOVĚ ZAJÍMAVĚJŠÍM MODELEM - STORIA II

Manželská postel z dubu STORIA s úložným prostorem.

Varianty moření a olejů ECLISSI

Při návrhu této manželské postele

jsme využili všech výhod  MALAJSKÉHO DUBU, který  je o 15% tvrdší a odolnější než tuzemský dub. Tím jsme vytvořili postel, která je pevná a stabilní. Nemusíte mít obavy, že by Vás některá z její částí v noci rušila vrzáním. Sledujeme moderní trendy, a proto Vám nabídneme aktuální odstíny moření, které jsou právě in. Finální povrchovou úpravu provádíme vodou ředitelným polyuretanovým lakem nebo přírodním olejem. Postel je standardně vybavena značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky matrace a roštu. Součástí postele je praktický úložný prostor, který se bude hodit v každé domácnosti. K posteli STORIA doporučujeme komodu COLLINA, noční stolky ORSO 3 nebo závěsné stolky ORSO 1

VÝROBA BYLA UKONČENA

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.