Facebook Google Plus Instagram YouTube

Manzelska postel masiv 180x200

Manželská postel masiv 180x200 cm: Ideální volba pro vaši ložnici

Manželská postel je jedním z nejdůležitějších nábytkových prvků v domácnosti. Je to místo, kde trávíme třetinu svého života, a proto bychom měli vybírat postel s velkou péčí a uvážením. Jedním z oblíbených typů manželských postelí je postel z masivu v rozměru 180x200 cm.

Naše postel NOE je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, které zajišťuje pevnost a stabilitu postele. Díky tomu je postel NOE velmi odolná a dlouhodobě vydrží i náročné zátěže. Dřevo také přináší do interiéru příjemnou atmosféru a pocit tepla.

Rozměr 180x200 cm je ideální pro manželskou postel, protože poskytuje dostatek prostoru pro oba partnery. Díky tomu si můžete v posteli pohodlně protáhnout nohy a nebudete se navzájem mačkat. Navíc je tento rozměr vhodný i pro vyšší jedince, kteří si budou moci v posteli pohodlně natáhnout.

Výhody manželské postele

Další výhodou manželské postele masiv 180x200 cm je možnost volby různých designů a barev. Díky tomu si můžete vybrat postel, která bude včetně drážek na čele a bude ladit s celkovým designem vaší ložnice. Můžete si vybrat postel s hladkým čelem a tedy s rustikálním vzhledem, která dodá ložnici jedinečný ráz.

Při výběru manželské postele masiv 180x200 cm si všímejte také detailů, jako je výška postele, ergonomie a komfort. Naše postel NOE má nakloněné čelo, výškově stavitelné kování pro úpravu výšky ložné plochy a komfortně zaoblené rohy a  hrany. Důležité je také zohlednit kvalitu matrace, protože správná matrace je klíčem k zdravému spánku. Investování do kvalitní postele je tak investicí do vašeho zdraví a pohodlí.

Celkově lze říci, že NOE manželská postel masiv 180x200 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pevnou, odolnou a stylovou postel pro svou ložnici. S takovou postelí si můžete být jisti, že budete mít spokojený a odpočatý spánek každou noc.

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENA

ECLISSI SHOWROOM, Barvířská 118/7, 460 01 Liberec, Tel: 732940703, Email: info@eclissi.cz, www.eclissi.cz

Studio zdravého spaní - JMP®Ohradní 14, 140 00 Praha 4 - Michle

POSTELE s.r.o.Losiná 299, 332 04 Losiná u Plzně

M-BYT NábytekJ.Potůčka 290, 530 09 Pardubice

HOME STUDIO KEJÍK., Žižkova 85, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

PEVNÁ KONSTRUKCE

Postele vyrábíme z exotického dubového masivu malajský dub. Přesto se jedná o 100% tradiční českou řemeslnou výrobu. 

DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY POSTELE A MATRACE

Investujte spíš do kvalitní postele, než do její přepravy. U nás nebudete platit za dovoz.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Postele upravujeme pouze kvalitními přírodními oleji, které kromě barevného efektu chrání dřevo a zvyšují jeho odolnost.

ROZMĚRY POSTELE NOE

Šířky ložných ploch: 160, 180, 200 cm,

Délky ložných ploch: 200, 210, 220 cm

Jsme výrobce a umíme se přizpůsobit vašim požadavkům.

Interiér showroomu ECLISSI Liberec

NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT

Nenechte se odradit otevírací dobou našeho showroomu a domluvte si návštěvu na den a hodinu, která vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba výlet na Ještěd nebo do naší zoologické zahrady a spojte ho s návštěvou u nás. Na showroomu vám připravíme cenovou nabídku, tak aby se vám návštěva více než vyplatila.

Masivní dubové postele Liberec

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz