Facebook Google Plus Instagram YouTube

Princip funkce matrací Magniflex MAGNICOOL

Matrace Magniflex MAGNICOOL

Matrace ze zcela nové kolekce MagniCool jsou charakteristické svou vysokou prodyšností, jedinečnou schopností dynamicky regulovat teplotu a odvádět vlhkost. Inovativní prodyšný materiál MagniCool zajišťuje kombinací pokročilých technologií jedinečný pocit svěžesti hlavně těm, kteří mají potíže s nadměrným pocením během spánku. Jeho termoregulační funkci tak ocení především osoby s nadváhou, horkokrevní lidé a ženy v období klimakteria.

Matrace MagniCool Soft

MagniCool 10 Soft    18 490,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
25 cm
Tuhost
Středně měkká

Středně měkká zdravotní matrace s inovativním prodyšným materiálem MagniCool pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Matrace MagniCool Firm

MagniCool 10 Firm       18 490,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
25 cm
Tuhost
Středně tuhá

Středně tuhá zdravotní matrace s inovativním prodyšným materiálem MagniCool pro jedinečný pocit svěžesti během spánku. Tato matrace je vhodná pro osoby trpící návaly horka a nadměrným pocením. K vyzkoušení na showroomu v Liberci.

Věnujte trochu času výběru matrace.

Když jsme každý jedineční, je důležité vybrat matraci, polštář, postel a rošt, který bude splňovat vaše individuální potřeby.

V ECLISSI vám rádi pomůžeme s výběrem produktů šitých na míru podle vašich preferencí, potřeb a finančních možností. Jsme si vědomi významu správné volby těchto produktů a naší prioritou je zlepšit kvalitu spánku a života našich zákazníků.

Věříme, že kvalitní produkty od ECLISSI nejen zlepší váš čas strávený v posteli, ale i každý den vašeho života.

Domluvte si konkrétní termín vaší návštěvy u nás na showroomu v Liberci třeba o víkendu. Budeme se, tak věnovat pouze vám. 

Pohodlí na matraci od ECLISSI