Facebook Google Plus Instagram YouTube

Dubová postel JESSIE 180x200

Dubová postel 180x200 cm: Kvalitní a trvanlivá volba pro vaši ložnici

Pokud hledáte postel, která se stane nejen estetickým prvkem vaší ložnice, ale zároveň splní veškeré požadavky na kvalitu a trvanlivost, může být dubová postel rozměru 180x200 cm ideální volbou pro vás. Dub je tradičně považován za jeden z nejkvalitnějších a nejtrvanlivějších materiálů pro výrobu nábytku, a proto je dubová postel skvělou investicí do vašeho domova.

Naše dubová postel JESSIE se vyznačuje nejen pevností a odolností, ale také krásnou a přírodní strukturou dřeva, která dodá vaší ložnici útulnost. Díky rozměrům 180x200 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek a odpočinek, a zároveň se hodí i pro páry, které si chtějí užívat dostatek prostoru ve spánku.

 

Výhody dubové postele

Výhodou dubové postele JESSIE je také její univerzálnost a snadná kombinace s různými styly a designy interiéru. Díky neutrálnímu vzhledu a přírodnímu barevnému tónu dřeva se postel JESSIE snadno začlení do moderního, rustikálního či minimalistického prostoru a vytvoří harmonický celek s ostatním nábytkem a doplňky.

Pokud si přejete, aby vaše ložnice byla místem klidu a relaxace, doporučujeme vsadit na naší kvalitní dubovou postel JESSIE, která vám poskytne nejen komfortní spánek, ale také dlouhodobou spokojenost s její trvanlivostí a odolností. Investice do postele se tak může stát skvělým rozhodnutím pro váš domov a pro vaše pohodlí.

Pokud si tedy přejete mít v ložnici postel, která bude nejen esteticky pěkná, ale také kvalitní a trvanlivá, neváhejte sáhnout po dubové posteli JESSIE v rozměru 180x200 cm. Váš spánek si zaslouží to nejlepší!

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENA

ECLISSI SHOWROOM, Barvířská 118/7, 460 01 Liberec, Tel: 732940703, Email: info@eclissi.cz

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

PEVNÁ KONSTRUKCE

Postele vyrábíme z exotického dubového masivu malajský dub. Přesto se jedná o 100% tradiční českou řemeslnou výrobu. 

DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY POSTELE A MATRACE

Investujte spíš do kvalitní postele, než do její přepravy. U nás nebudete platit za dovoz.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Postele upravujeme pouze kvalitními přírodními oleji, které kromě barevného efektu chrání dřevo a zvyšují jeho odolnost.

ROZMĚRY POSTELE JESSIE

Šířky ložných ploch: 160, 180, 200 cm,

Délky ložných ploch: 200, 210, 220 cm

Jsme výrobce a umíme se přizpůsobit vašim požadavkům.

Interiér showroomu ECLISSI Liberec

NEVÁHEJTE NÁS NAVŠTÍVIT

Nenechte se odradit otevírací dobou našeho showroomu a domluvte si návštěvu na den a hodinu, která vám bude vyhovovat. Udělejte si třeba výlet na Ještěd nebo do naší zoologické zahrady a spojte ho s návštěvou u nás. Na showroomu vám připravíme cenovou nabídku, tak aby se vám návštěva více než vyplatila.

Masivní dubové postele Liberec

ECLISSI LOŽNICE
Barvířská 118/7, Liberec 46001
Tel.: +420 732 940 703
Email: info@eclissi.cz
Eshop: www.masivnipostel.cz