AKČNÍ NABÍDKY

Facebook Google Plus Instagram YouTube

AKČNÍ NABÍDKA - Postel z masivu JESSIE + rošty AHORN

Máte rádi retro styl? Pak pro Vás máme novinkovou postel z masivu JESSIE z MALAJSKÉHO DUBU, která je navíc doplněna o řadu moderních prvků. Vložené nohy v kombinaci s jinou barvou soklu dodávají posteli zajímavý vzhled. Nakloněné čelo bude příjemné pro ty, kdo si v posteli rádi čtou nebo sledují televizi. Moderním a inovativním doplňkem jsou pak drážky na obou nočních stolcích, do kterých pohodlně postavíte váš mobilní telefon. Noční stolky jsou vybaveny značkovými plno výsuvnými pojezdy s tlumením dojezdu od firmy HETTICH. Pohodlně tak vysunete celý šuplík, který se pak sám postupně zavře. Tato postel z masivu vznikla ve spolupráci se studenty Technické univerzity v Liberci. 

TUTO POSTEL Z MASIVU JE MOŽNÉ VIDĚT A OBJEDNAT POUZE U NÁS NA SHOWROOMU V LIBERCI nebo na našeho eshopu nyní včetně roštů AHORN ZDARMA.

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENA

ECLISSI SHOWROOM, Barvířská 118/7, 460 01 Liberec, Tel: 732940703, Email: info@eclissi.cz

Rám postele z masivu JESSIE

je vyroben ze 4 cm silného masivu exotické dřeviny MALAJSKÝ DUB. Díky jeho tvrdosti je postel pevná a stabilní. Ani po letech vám na posteli nebude nic vrzat a Vy tak budete moci klidně spát. Nohy jsou zajímavým způsobem zapuštěny do bočnic a čelo u hlavy je nakloněno v úhlu 11°. Je tak možné se o něj pohodlně opřít a sledovat televizi nebo se věnovat čtení vašich oblíbených knih. Celý koncept této ložnice měl od počátku za cíl vytvořit ložnici, která bude šitá na míru těm, kteří mají rádi retro styl, ale v trochu modernějším pojetí. I tato postel z masivu je stejně jako všechny naše masivní postele vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky ložné plochy. 

POSTEL JESSIE JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 56 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

 

 

Noční stolky

jsou vyrobené stejně jako postel v retro stylu a jsou doplněny o některé moderní prvky:

  • Tlumené plno výsuvy od firmy HETTICH, které vám zajistí plynulý a tichý chod šuplíku. 
  • Důležitým a inovativním prvkem jsou pak drážky na vrchní desce nočního stolku, které slouží k odložení mobilního telefonu.  

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

[trustindex no-registration=google]

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

MATRACE MAESTRO DUAL 14

Magnistretch 12        35 990,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
30 cm
Tuhost
Středně měkká

Vysoká středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliózou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

MATRACE ARMONIA DUAL 12

Magnistretch 10        31 990,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
25 cm
Tuhost
Středně měkká

Středně měkká zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliózou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Vyšší vrstva paměťové pěny v potahu poskytuje ještě větší komfort. Celosvětový patent společnosti Magniflex.

MATRACE ARMONIA DUAL 12

Magnistretch 9          27 990,- Kč

Rozměry
90x200 cm
Výška
23 cm
Tuhost
Středně tuhá

Středně tuhá zdravotní matrace pro aktivní regeneraci těla během spánku. Je vhodná pro osoby trpící skoliozou a jinými biomechanickými poruchami páteře. Nižší vrstva paměťové pěny v potahu zajišťuje intenzivnější strečový efekt. Celosvětový patent společnosti Magniflex.