VENTO

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel z masivu VENTO

Postel z masivu VENTO je naší novinkovou postelí z MALAJSKÉHO DUBU pro tento rok. Každý detail je na posteli pečlivě zaoblen a společně s vyšší výškou ložné plochy je postel uživatelsky velmi příjemná. Zajímavá je i kresba dřeva, která kupříkladu v přírodním provedení, působí velmi moderně. Rám je vyroben z materiálu o síle 4 cm, to zaručuje posteli VENTO vysokou pevnost. Exotická dřevina zvaná MALAJSKÝ DUB, ze kterého je tato masivní postel vyrobena, mu navíc dává ještě větší odolnost než, kdyby byl vyroben z kterékoliv tuzemské dřeviny. Postel z masivu VENTO Vás zaujme na první pohled a díky zajímavému členění všech částí rámu Vám určitě jen tak nezevšední.

postele z masivu model VENTO

Oblé hrany bočnic nejsou jedinou zárukou pro příjemné vstávání. Dalším předpokladem pro pohodlné vstávání je výška samotných bočnic, která je 50 cm od podlahy. Postel je standardně vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky pro rošt a matraci. To Vám umožní nastavit si výšku ložné plochy podle konkrétní matrace, roštu a Vašich individuálních potřeb. Například při použití 20 cm matrace a nastavení kování (v nejnižší základní poloze) bude výška horní hrany matrace cca 59 cm. Tato výška Vám zaručí, že se z postele pohodlně postavíte.

Šířku i délku postele jsme schopni Vám vyrobit ve standardním rozměru ale také individuálně na Vaše přání.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 20 cm budete vstávat z výšky 59 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm. 

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.