SALOR

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel z masivu SALOR                 

Postel z masivu model SALOR je naší novou masivní postelí z MALAJSKÉHO DUBU pro rok 2022. Tuto masivní postel jsme připravili především pro vysoké matrace firmy MAGNIFLEX. Postel je konstrukčně připravená pro matrace s výškou od 28 cm a vyšší. Součástí postele jsou pevné laťové rošty, které není možné výškově nastavit. Rám postele je vyrobený ze 4 cm silného masivního MALAJSKÉHO DUBU.

Hrany jsou po celém obvodu postele zaobleny a přidali jsme i výrazné zaoblení rohů na čele u nohou. To vše je v kombinaci s vysokou matrací nejen pohledově velmi zajímavé, ale především uživatelsky velmi komfortní. Levitující konstrukce pak zajistí, aby jste se při vstávání nekopli o nohu postele. Čalouněné čelo je výškově nastavitelné. Připevňuje se na stěnu pomocí závěsného kování a 4 kusů skob. Výšku zavěšení si nastavíte sami a to podle výšky vašich matrací. Nestane se proto, že by čelo bylo díky vysoké matraci příliš nízké a celkově by se za postelí ztrácelo. To je častý problém u převážné většiny postelí, které mají pevně danou výšku čela u hlavy.

Oblé hrany bočnic na čela u nohou nejsou jedinou zárukou pro příjemné vstávání. Vysoká matrace pro kterou je postel určena, zajistí vyšší ložnou plochu a tím i příjemné vstávaní. Například při použití matrace s výškou 30 cm budete vstávat z výšky 63 cm.

Šířku i délku postele vyrábíme ve standardním rozměru 180x200 cm. Jsme schopni Vám však vyrobit i atypické provedení či individuální rozměr na vaše přání.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Standardní šířka ložné plochy: 180 cm,  ATYPICKY pak: 160, 200 cm
  • Standardní délka ložné plochy: 200, ATYPICKY pak: 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 30 cm budete vstávat z výšky 63 cm. Postel není určena pro matrace nižší než 28 cm.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.