Facebook Google Plus Instagram YouTube

MALAJSKÝ DUB

Představujeme vám naši novou ložnici SALOR určenou pro vysoké matrace.
3 varianty čel
- ČALOUNĚNÉ ČELO Z OBDELNÍKŮ
- ČALOUNĚNÉ ČELO HLADKÉ
- DŘEVĚNÉ ČELO

E-SHOP

SALOR

Facebook

Instagram

YouTube

postel z masivu

NOVÁ

Postel z masivu s čalouněným čelem ve tvaru obdelníků model SALOR

postel z masivu

- S HLADKÝM ČALOUNĚNÝM ČELEM

E-SHOP

YouTube

Instagram

Facebook

NOVÁ

SALOR

Postel z masivu s hladkým čalouněným čelem

NOVÁ

E-SHOP

Facebook

Instagram

YouTube

postel z masivu

- S DŘEVĚNÝM ČELEM

SALOR

Postel z masivním dřevěným čelem model SALOR

Postel z masivu SALOR                

Postel z masivu model SALOR je naší novou masivní postelí z MALAJSKÉHO DUBU. Tuto masivní postel jsme připravili především pro vysoké matrace firmy MAGNIFLEX. Postel je konstrukčně připravená pro matrace s výškou od 28 cm a vyšší. Součástí postele jsou pevné laťové rošty, které není možné výškově nastavit. Rám postele je vyrobený ze 4 cm silného masivního MALAJSKÉHO DUBU.

Hrany jsou po celém obvodu postele zaobleny a přidali jsme i výrazné zaoblení rohů na čele u nohou. To vše je v kombinaci s vysokou matrací nejen pohledově velmi zajímavé, ale především uživatelsky velmi komfortní. Levitující konstrukce pak zajistí, aby jste se při vstávání nekopli o nohu postele. Čalouněné nebo dřevěné čelo je výškově nastavitelné do několika poloh a je možné ho přizpůsobit výšce vaší matrace. Nemůže se vám tedy stát, že čelo bude za vysokou matrací příliš utopené a nebude moc vidět. To je častý problém u převážné většiny postelí, které mají pevně danou výšku čela u hlavy. Jednoduchým posunutím na konstrukci postele si čelo zdvihnete nebo naopak snížíte.

KDE JE LOŽNICE VYSTAVENA

ECLISSI SHOWROOM, Barvířská 118/7, 460 01 Liberec, Tel: 732940703, Email: info@eclissi.cz

POSTELE s.r.o.Losiná 299, 332 04 Losiná u Plzně

SPANÍČKO®, Buková 7  - Horní Kosov, 586 01 Jihlava

LeRoy Studio, Žižkova 722/67, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem

Oblé hrany bočnic na čela u nohou nejsou jedinou zárukou pro příjemné vstávání. Vysoká matrace pro kterou je postel určena, zajistí vyšší ložnou plochu a tím i příjemné vstávaní. Například při použití matrace s výškou 30 cm budete vstávat z výšky 63 cm.

V nabídce máme tři druhy čel. Čalouněné čelo (obdelníky), čalouněné čelo (hladké) a dřevěné čelo.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Standardní šířka ložné plochy: 180 cm,  ATYPICKY pak: 160, 200 cm
  • Standardní délka ložné plochy: 200, ATYPICKY pak: 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 30 cm budete vstávat z výšky 63 cm. Postel není určena pro matrace nižší než 25 cm.

VARIANTY ČEL

Hladké čelo

Detail hladkého čela

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ Z GOOGLE

We were looking for a good quality bed for quite some time. We had to travel from Prague to Liberec to find the one. After visiting Eclissi showroom we ordered NEVE, which was actually not the original plan. BENETT was 🙂 But after spending some time with enormously kind and well informed owner, we decided to go for it. And honestly we couldn't make better decision! Beautiful, comfortable, floating bed with bed side tables! Strongly recommended! Thank you 🙂
Mariana Kasakova
Mariana Kasakova
2022-11-10
Objednávali jsme v Eclissi již podruhé. Doporučuji, jak z hlediska bezproblémové a profesionální komunikace, tak skrze kvalitu zboží a její provedení (postel, rošty a matrace).
Lucie Maděrová
Lucie Maděrová
2022-10-25
Kvalita a preciznost je charakteristické pro tuto firmu. Vřele doporučuji.
Michal Danko
Michal Danko
2022-09-29
Objednávali jsme si zde postel Benett a noční stolky. Skvělá a rychlá komunikace. Postel i stolky jsou velice kvalitně vyrobené. Jsme velice spokojeni. Pokud někdy budeme pořizovat ještě nějaký nábytek, tak jedině zde. Hezký den 🙂
Téra Téra
Téra Téra
2022-07-13
Maximalni spokojenost s kvalitou vyrobku a rovnez i s profesionalni komunikaci.
Klara Ourednikova
Klara Ourednikova
2022-05-12
Zakoupena postel + matrace + rošt Výborná komunikace, kdy dohodnuté věci platí a probíhá průběžná informovanost o stavu objednávky. Rozhodně bych doporučil si vyhradit 30 - 60 min. na osobní návštěvu showroomu v Liberci. V obchodě si kromě vystavených postelí můžete vyzkoušet i několik druhů matrací Magniflex (také doporučuji). Vše je doplněno příjemnou atmosférou, kdy vám obsluha nebo přímo pan majitel poradí s výběrem.
Marek Kozák
Marek Kozák
2022-04-13
Sháněli jsme novou postel z masivu, což dle mých požadavku byl náročný úkol. Nakonec jsme narazili na stránky společnosti Eclissi a bylo vybráno. Objednali jsme postel Noe. Postel je krásná a hezký zpracovana. Věřím, že vydrží dlouho. Také se mi velmi líbil přístup pana Holubičky. Ihned po objednávce mne kontaktoval a poslal vzorníky moření, abychom viděli jednotlivé odstíny, protože fotky zkresluji. Nasledne pri dodání, pan Holubicka ještě nabídl, že kdyby bylo cokoliv v návodu na sestavení nejasneho, máme kdykoliv zavolat (i o vikendu), což velice oceňuji. Nakonec to nebylo nutné. Návod je jasně a srozumitelne zpracovan. Velké řetězce v si z toho mělo vzít příklad. Výroba byla cca 8-9 týdnu, a to je v dnešní době, kdy se na vše čeká min. 3 měsíce, opravdu rychle. Takže pokud hledáte originalni kousek nábytku české výroby, určitě doporučuji společnost Eclissi.
Kateřina Korbová
Kateřina Korbová
2021-09-23
Krásná a kvalitně vyrobená postel. Komunikace byla na skvělé úrovni. Určitě v budoucnu objednám další zboží a firmu doporučím. 🙂
Radka Pachlova
Radka Pachlova
2021-06-21
Od značky Eclissi jsem si objednali postel Jessie v prodloužené délce a noční stolky. Na postel jsme se byli podívat v showroomu v Liberci, kde nám pan majitel Hubička velice ochotně poradil. Postel jsme potřebovali dodat o 1,5 měsíce déle než byla vyrobená a ani to nebyl problém. Postel i matrace je naprosto dokonalá.
Zuzana Drábová
Zuzana Drábová
2020-11-06
Velice ochotný a vstřícný pan majitel, objednali jsme si postel Bennett. Vše proběhlo na jedničku, od objednání až po doručení. Postel je úžasná. Děkujeme!
Jiri Kopic
Jiri Kopic
2020-10-12

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.