Postel z masivu SPOSA

Hledáte kvalitní postel nebo ložnici z masivu, která má nadčasový design a především pevnou a stabilní konstrukci rámu postele. Pak právě pro Vás je naše ložnice SPOSA určena. Našim designérům se pomocí vyfrézovaní několika drážek podařilo vytvořit zajímavý design postele, kterou jsme v tomto roce navíc doplnili i o noční stolky a komodu. Jak jinak než z masivního MALAJSKÉHO DUBU. Tento exotický materiál zaručuje posteli o 15% větší pevnost a odolnost než, kdyby byla vyrobena z tuzemského dubu. Potřebujete navíc pod postel úložný prostor?  V nabídce máme úložný prostor, který lze umístit z boku postele, z čela od nohou nebo box pod celou postel. DOPLŇKY

RUČÍME VÁM ZA TO, ŽE S POSTELÍ SPOSA SE BUDETE CHTÍT POCHLUBIT VAŠIM  PŘÁTELŮM.

Postel z masivu model SPOSA

MALOOBCHODNÍ CENA

  • 180 x 200 cm ...   22 704-   Kč 
  • 200 x 200 cm ...   25  920,-   Kč

Maloobchodní cena neobsahuje rošty. Postel je do maloobchodní sítě dodávána bez roštů. 


SLEVA

 JAKO VÝROBCE VÁM NABÍDNEME NEJLEPŠÍ MOŽNOU CENU

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo klikněte na tlačítko ,, ZJISTIT CENU PRO MĚ" vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme s nabídkou ceny přímo pro Vás. 

Rám postele

je vyroben z masivní exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU  a je tak o 15% tvrdší a pevnější než konkurenční postele z tuzemského dubu. Postel Vám nabídneme v moderním moření v kombinaci s vodou ředitelným polyuretanovým lakem. Postel je samozřejmě vybavena výškově stavitelným kováním pro nastavení výšky roštu a matrace. Díky čelu u hlavy, které je z obou stran pohledové, budete tuto postel z masivu moci umístit i do prostoru vaší ložnice. K posteli SPOSA doporučujeme noční stolky SPOSA drážky a komodu COLLINA.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 58 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm. 

 

Noční stolek SPOSA drážky a komoda COLLINA drážky

Varianty moření a olejů ECLISSI

 

 

VARIANTY ČEL A VENKOVNÍ ROZMĚRY

ST1
Varianta čela ST2 postele SPOSA
ST2
Varianta čela ST3 postele SPOSA
ST3
Varianta čela s čalounem postel SPOSA
Čalouněné čelo

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

karta masivní postele ECLISSIKOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.