JESSIE

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel z masivu JESSIE

Máte rádi retro styl? Pak pro Vás máme novinkovou postel z masivu JESSIE z MALAJSKÉHO DUBU, která je navíc doplněna o řadu moderních prvků. Vložené nohy v kombinaci s jinou barvou soklu dodávají posteli zajímavý vzhled. Nakloněné čelo bude příjemné pro ty, kdo si v posteli rádi čtou nebo sledují televizi. Moderním a inovativním doplňkem jsou pak drážky na obou nočních stolcích, do kterých pohodlně postavíte váš mobilní telefon. Noční stolky jsou vybaveny značkovými plno výsuvnými pojezdy s tlumením dojezdu od firmy HETTICH. Pohodlně tak vysunete celý šuplík, který se pak sám postupně zavře. Tato postel z masivu vznikla ve spolupráci se studenty Technické univerzity v Liberci. 

TUTO POSTEL Z MASIVU JE MOŽNÉ VIDĚT A OBJEDNAT POUZE U NÁS NA SHOWROOMU V LIBERCI nebo prostřednictvím našeho eshopu.

Rám postele z masivu JESSIE

je vyroben ze 4 cm silného masivu exotické dřeviny MALAJSKÝ DUB. Díky jeho tvrdosti je postel pevná a stabilní. Ani po letech vám na posteli nebude nic vrzat a Vy tak budete moci klidně spát. Nohy jsou zajímavým způsobem zapuštěny do bočnic a čelo u hlavy je nakloněno v úhlu 11°. Je tak možné se o něj pohodlně opřít a sledovat televizi nebo se věnovat čtení vašich oblíbených knih. Celý koncept této ložnice měl od počátku za cíl vytvořit ložnici, která bude šitá na míru těm, kteří mají rádi retro styl, ale v trochu modernějším pojetí. I tato postel z masivu je stejně jako všechny naše masivní postele vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky ložné plochy. 

POSTEL JESSIE JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 56 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

 

 

Noční stolky

jsou vyrobené stejně jako postel v retro stylu a jsou doplněny o některé moderní prvky:

  • Tlumené plno výsuvy od firmy HETTICH, které vám zajistí plynulý a tichý chod šuplíku. 
  • Důležitým a inovativním prvkem jsou pak drážky na vrchní desce nočního stolku, které slouží k odložení mobilního telefonu.  

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.