BENETT

Postel z masivu BENETT

Máte rádi oblé hrany postele, protože z ní často vstáváte ? Nebo jen prostě dáváte přednost oblým křivkám ?Pak právě pro Vás naši mladí designéři vytvořili nový model levitující postele, kde je každá hrana pečlivě zaoblena. Zaoblení vnějších hran postele je výrazné a přispívá tak k celkovému uživatelskému komfortu. Celá postel pak díky tomu vypadá velmi vzdušně a luxusně. Díky posunuté a skryté noze celá postel navíc navozuje pocit levitace. Zákazníci, kterým se nebudou líbit drážky na obou čelech postele, mají možnost si nechat postel vyrobit bez nich. 

RUČÍME VÁM ZA TO, ŽE S POSTELÍ BENETT SE BUDETE CHTÍT POCHLUBIT VAŠIM  PŘÁTELŮM.

 

Postel z masivního MALAJSKÉHO DUBU model BENETT má výrazně zaoblené všechny hrany. To přispívá k celkovému komfortu při vstávání.

MALOOBCHODNÍ CENA

  • 180 x 200 cm ...   24 570,-   Kč 
  • 200 x 200 cm ...   25  920,-   Kč

Maloobchodní cena neobsahuje rošty. Postel je dodávána bez roštů.

 

 

JAKO VÝROBCE JSME VŠAK PŘIPRAVENI VÁM NABÍDNOUT NEJLEPŠÍ MOŽNOU CENU

 

Rám postele

je vyroben ze 4 cm masivu exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU. Díky jeho tvrdosti je postel pevná a stabilní. Ani po letech Vám na posteli nebude nic vrzat a Vy tak budete moci klidně spát. Všechny vnější hrany jsme výrazně zaoblili což přispívá k celkovému komfortu a navíc to posteli v kombinaci s drážkami, dodává luxusní vzhled. Skrytá noha evokuje pocit levitace a při vstávání se o ní nemůžete kopnout. Postel lze zvýraznit barevnými kombinacemi moderního moření či tónovaných olejů. Vhodně zvolenou kombinací barev, tak lze postel a stolky dobře sladit se stávajícím nábytkem, podlahou či dekoracemi v ložnici. Zadní část čela je pohledová a je tak možné postel umístit i do prostoru vaší ložnice. K posteli BENETT doporučujeme noční stolky BENETT a komodu BENETT. Na přání je možné postel vyrobit i bez drážek. (Samozřejmě bez jakéhokoliv příplatku). Postel je stejně jako všechny naše masivní postele vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky ložné plochy. 

POSTEL JE VYRÁBĚNA V TĚCHTO ROZMĚRECH.

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • Výška čela u nohou 42 cm, u hlavy 100 cm, Výška bočnice od země 42 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 50 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

Varianty moření postelí z masivního dubu ECLISSI TERMÍN DODÁNÍ 4 - 6 TÝDNŮ

karta masivní postele ECLISSIKOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

Napsat komentář