STORIA II

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel s úložným prostorem model STORIA II

Postel s úložným prostorem model STORIA je naší novinkovou postelí v tomto segmentu masivních dubových postelí z MALAJSKÉHO DUBU. Úložnéhho prostoru není nikdy dost a pokud se k tomu přidá i menší byt je postel s úložným prostorem jasnou volbou. Důkazem toho, že ani taková postel nemusí být obyčejná je právě naše postel STORIA. Drželi jsme se hesla ,,v jednoduchosti je krása" a pro tento rok jsme připravili úplně jiný model postele s úložným prostorem než jaký jsme vyráběli doposud. Každý detail je na posteli pečlivě zaoblen a společně se zaoblenými rohy na čele u nohou nehrozí u této postele s úložným prostorem, že by jste se mohli bolestivě kopnout. Dokonce i v malé ložnici díky zaobleným rohům nebude postel nijak překážet.

Pro vaše pohodlí v ložnici

Čelo u hlavy jsme pak naklonili o 11°dozadu. To vám zajistí, že se budete moct pohodlně opřít a věnovat se čtení knihy či nerušenému sledování televize. Postel STORIA má v sobě vestavěný úložný prostor, do kterého se dostanete přes výklopné rošty. Prostor je opatřen ventilačními otvory v jeho zadní části. To je důležité zejména pro dobré větrání a vysychání prostoru pod matracemi.! 

POZOR: LOŽNICI NENAJDETE V NAŠÍ PARTNERSKÉ SÍTI. VYROBÍME A DODÁME VÁM JÍ POUZE MY JAKO VÝROBCE.

Oblé hrany bočnic nejsou jedinou zárukou pro příjemné vstávání. Velkou měrou tomu pomáhají především zaoblené rohy na čele u nohou. Nestane se Vám tak, že by jste se při pohybu okolo postele, kopli. Z postele STORIA II se Vám bude dobře vstávat, protože je vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky roštu a matrace. To Vám umožní nastavit si výšku ložné plochy podle konkrétní matrace, roštu a Vašich individuálních potřeb. Například při použití 22 cm matrace, s výškou 5 cm roštu a nastavení kování (v nejnižší základní poloze) bude výška horní hrany matrace cca 53 cm. Tato výška Vám zaručí, že se z postele pohodlně postavíte. Výšku lze ještě o 7,5 zvýšit tím, že posunete kování pro rošt a matraci.

Šířku i délku postele jsme schopni Vám vyrobit individuálně na Vaše přání.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180 cm, atypicky a za příplatek 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200 cm, atypicky a za příplatek 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 53 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ Z GOOGLE

We were looking for a good quality bed for quite some time. We had to travel from Prague to Liberec to find the one. After visiting Eclissi showroom we ordered NEVE, which was actually not the original plan. BENETT was 🙂 But after spending some time with enormously kind and well informed owner, we decided to go for it. And honestly we couldn't make better decision! Beautiful, comfortable, floating bed with bed side tables! Strongly recommended! Thank you 🙂
Mariana Kasakova
Mariana Kasakova
2022-11-10
Objednávali jsme v Eclissi již podruhé. Doporučuji, jak z hlediska bezproblémové a profesionální komunikace, tak skrze kvalitu zboží a její provedení (postel, rošty a matrace).
Lucie Maděrová
Lucie Maděrová
2022-10-25
Kvalita a preciznost je charakteristické pro tuto firmu. Vřele doporučuji.
Michal Danko
Michal Danko
2022-09-29
Objednávali jsme si zde postel Benett a noční stolky. Skvělá a rychlá komunikace. Postel i stolky jsou velice kvalitně vyrobené. Jsme velice spokojeni. Pokud někdy budeme pořizovat ještě nějaký nábytek, tak jedině zde. Hezký den 🙂
Téra Téra
Téra Téra
2022-07-13
Maximalni spokojenost s kvalitou vyrobku a rovnez i s profesionalni komunikaci.
Klara Ourednikova
Klara Ourednikova
2022-05-12
Zakoupena postel + matrace + rošt Výborná komunikace, kdy dohodnuté věci platí a probíhá průběžná informovanost o stavu objednávky. Rozhodně bych doporučil si vyhradit 30 - 60 min. na osobní návštěvu showroomu v Liberci. V obchodě si kromě vystavených postelí můžete vyzkoušet i několik druhů matrací Magniflex (také doporučuji). Vše je doplněno příjemnou atmosférou, kdy vám obsluha nebo přímo pan majitel poradí s výběrem.
Marek Kozák
Marek Kozák
2022-04-13
Sháněli jsme novou postel z masivu, což dle mých požadavku byl náročný úkol. Nakonec jsme narazili na stránky společnosti Eclissi a bylo vybráno. Objednali jsme postel Noe. Postel je krásná a hezký zpracovana. Věřím, že vydrží dlouho. Také se mi velmi líbil přístup pana Holubičky. Ihned po objednávce mne kontaktoval a poslal vzorníky moření, abychom viděli jednotlivé odstíny, protože fotky zkresluji. Nasledne pri dodání, pan Holubicka ještě nabídl, že kdyby bylo cokoliv v návodu na sestavení nejasneho, máme kdykoliv zavolat (i o vikendu), což velice oceňuji. Nakonec to nebylo nutné. Návod je jasně a srozumitelne zpracovan. Velké řetězce v si z toho mělo vzít příklad. Výroba byla cca 8-9 týdnu, a to je v dnešní době, kdy se na vše čeká min. 3 měsíce, opravdu rychle. Takže pokud hledáte originalni kousek nábytku české výroby, určitě doporučuji společnost Eclissi.
Kateřina Korbová
Kateřina Korbová
2021-09-23
Krásná a kvalitně vyrobená postel. Komunikace byla na skvělé úrovni. Určitě v budoucnu objednám další zboží a firmu doporučím. 🙂
Radka Pachlova
Radka Pachlova
2021-06-21
Od značky Eclissi jsem si objednali postel Jessie v prodloužené délce a noční stolky. Na postel jsme se byli podívat v showroomu v Liberci, kde nám pan majitel Hubička velice ochotně poradil. Postel jsme potřebovali dodat o 1,5 měsíce déle než byla vyrobená a ani to nebyl problém. Postel i matrace je naprosto dokonalá.
Zuzana Drábová
Zuzana Drábová
2020-11-06
Velice ochotný a vstřícný pan majitel, objednali jsme si postel Bennett. Vše proběhlo na jedničku, od objednání až po doručení. Postel je úžasná. Děkujeme!
Jiri Kopic
Jiri Kopic
2020-10-12

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.