STORIA II

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Postel s úložným prostorem model STORIA II

Postel s úložným prostorem model STORIA je naší novinkovou postelí v tomto segmentu masivních dubových postelí z MALAJSKÉHO DUBU. Úložnéhho prostoru není nikdy dost a pokud se k tomu přidá i menší byt je postel s úložným prostorem jasnou volbou. Důkazem toho, že ani taková postel nemusí být obyčejná je právě naše postel STORIA. Drželi jsme se hesla ,,v jednoduchosti je krása" a pro tento rok jsme připravili úplně jiný model postele s úložným prostorem než jaký jsme vyráběli doposud. Každý detail je na posteli pečlivě zaoblen a společně se zaoblenými rohy na čele u nohou nehrozí u této postele s úložným prostorem, že by jste se mohli bolestivě kopnout. Dokonce i v malé ložnici díky zaobleným rohům nebude postel nijak překážet.

Pro vaše pohodlí v ložnici

Čelo u hlavy jsme pak naklonili o 11°dozadu. To vám zajistí, že se budete moct pohodlně opřít a věnovat se čtení knihy či nerušenému sledování televize. Postel STORIA má v sobě vestavěný úložný prostor, do kterého se dostanete přes výklopné rošty. Prostor je opatřen ventilačními otvory v jeho zadní části. To je důležité zejména pro dobré větrání a vysychání prostoru pod matracemi.! 

POZOR: LOŽNICI NENAJDETE V NAŠÍ PARTNERSKÉ SÍTI. VYROBÍME A DODÁME VÁM JÍ POUZE MY JAKO VÝROBCE.

Oblé hrany bočnic nejsou jedinou zárukou pro příjemné vstávání. Velkou měrou tomu pomáhají především zaoblené rohy na čele u nohou. Nestane se Vám tak, že by jste se při pohybu okolo postele, kopli. Z postele STORIA II se Vám bude dobře vstávat, protože je vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky roštu a matrace. To Vám umožní nastavit si výšku ložné plochy podle konkrétní matrace, roštu a Vašich individuálních potřeb. Například při použití 22 cm matrace, s výškou 5 cm roštu a nastavení kování (v nejnižší základní poloze) bude výška horní hrany matrace cca 53 cm. Tato výška Vám zaručí, že se z postele pohodlně postavíte. Výšku lze ještě o 7,5 zvýšit tím, že posunete kování pro rošt a matraci.

Šířku i délku postele jsme schopni Vám vyrobit individuálně na Vaše přání.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180 cm, atypicky a za příplatek 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200 cm, atypicky a za příplatek 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 53 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.