Kolekce UNO

KOLEKCE UNO

je základní řadou v naší nabídce masivních postelí a ložnic. Jednoduchost, modernost a minimalistický styl tak by se daly charakterizovat postele z masivu, které zde najdete. Nejlepší řešení jak vybrat postel a vytvořit tak harmonickou útulnost ve Vaší nové ložnici. Vyberte si zde postel z kvalitního exotického MALAJSKÉHO DUBU, která bude nejlépe odrážet váš styl. 

 

Představujeme Vám nový systém zdravého spaní pro Vaše psy a kočky

díky našim zkušenostem s výrobou postelí z masivu a zdravím spaním obecně jsme vyvinuli nový systém zdravého spaní pro Vaše domácí mazlíčky. Více informací naleznete ZDE 

 

 

Pelíšky pro psy a kočky W-PET

masivní postele ECLISSIPOSTELE Z MASIVU A LUXUSNÍ LOŽNICOVÝ NÁBYTEK ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

JSME PŘIPRAVENI VÁM VYROBIT POSTEL Z MASIVU PODLE VAŠÍ KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVY

Napsat komentář