OUTLET

Postel BENETT 180 x 200 cm + Úložný box: Šíře 135 x délka 162 x výška 19 cm

 

Standardní cena celé sestavy 32 165,- Kč

OUTLETOVÁ CENA  25 700,- Kč

Nabízíme Vám možnost zakoupit postel BENETT 180x200 cm včetně úložného prostoru s dodáním do 2 pracovních dnů a dopravou na Vaše místo určení v ČR zdarma.

Barevné provedení jako na obrázku.

Povrchová úprava: Olej Dub/Oliva - čelo u hlavy opálově bílá. Úložný box pod postel Olej Dub/Oliva.

Cena neobsahuje rošty. Standardně jsou všechny naše postele do maloobchodní sítě dodávány bez roštů. Jsme schopni Vám postel dodat s jakýmkoliv roštem od našeho partnera AHORN. Nabídku roštů naleznete ZDE

V případě zájmu či dotazů nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo přímo telefonicky:

Na číslo 732 940 703.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Rám je vyroben ze 4 cm silného masivu exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU. Skrytá noha a zapuštěný samostatný úložný box evokuje pocit levitace a při vstávání se nemůžete o nic kopnout. Barevné provedení je totožné jako na všech uvedených obrázcích. Postel je povrchově upravena značkovým německým olejem PNZ v kombinaci barev Dub/Oliva a výplň čela u hlavy opálově bílá. Zadní část čela je pohledová a je tak možné postel umístit i do prostoru vaší ložnice. K posteli BENETT doporučujeme noční stolky BENETT, které jsme schopni Vám v případě zájmu urychleně dovyrobit a to se slevou 20% z maloobchodní ceny. Postel je vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky ložné plochy. S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 50 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.