SONNO

Masivní postel SONNO

Patříte mezi ty, kdo mají rádi věci, které ostatní nemají? Tak právě pro Vás jsme navrhli masivní postel, která je výjimečná svým vzhledem, mohutností a především pevnou konstrukcí. Masivní postel SONNO je vyrobena z exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU. To jí v kombinaci s celomasivními nohami o rozměru 16 x 16 cm řadí mezi naše vůbec nejpevnější modely masivních postelí. Novinkou pro letošní rok je možnost vybrat si ze dvou druhů čel a to buď z čalouněného čela nebo dřevěného čela. Obě čela jsou upravena tak, aby se postel dala umístit do prostoru a je možné jí doplnit úložným prostorem nebo boxem. Pokud tedy hledáte opravdu zajímavou a luxusní masivní postel, neměl by model SONNO ve Vaší ložnici chybět. Zaujal Vás tento model masivní postele? Kliknete-li na tlačítko "ZJISTIT CENU PRO MĚ" máme pro Vás (jako výrobce) připravenou slevu a rošty k posteli zdarma.

 

 
masivní postel model SONNO

MALOOBCHODNÍ CENA

  • 180 x 200 cm (čalouněné nebo dřevěné čelo) ...   37 115,-   Kč
  • 200 x 200 cm (čalouněné nebo dřevěné čelo) ...   37 115,-   Kč

Cena neobsahuje rošty. Postel je standardně dodávána bez roštů.

 

JAKO VÝROBCE JSME VŠAK PŘIPRAVENI VÁM NABÍDNOUT NEJLEPŠÍ MOŽNOU CENU

 

Líbí se Vám čalouněné čelo víc než dřevěná varianta čela u hlavy?

Pak Vám nabízíme možnost nechat si vyrobit čelo z jedné části (jak je tomu na úvodním obrázku) nebo ze dvou oddělených částí viz. následující obrázek. Obě čela jsou mírně nakloněna a dá se tak o ně pohodlně opřít. To ocení především ti z Vás co si rádi v posteli čtou nebo sledují televizi. Pro milovníky čalouněných čel máme připraveny luxusní typy koženek a snadno udržovatelných látek. Samotné čalouněné čelo je pak 12 cm široké a příjemně měkké.

Robustní rám této postele je vyroben z exotického dubu.

Masivní postel SONNO - dřevěné čelo půlené

Jedná se nejpevnější postel v naší nabídce.

Masivní postel SONNO - čalouněné čelo

Nejluxusnější model postele v naší nabídce.

Masivní postel SONNO - čalouněné čelo

Při navrhování konstrukce této masivní postele

jsme využili všech výhod exotického materiálu MALAJSKÉHO DUBU. Tou vůbec nejdůležitější je fakt, že je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je u nás používán na výrobu nejkvalitnějšího ložnicového nábytku. Proto Vám můžeme nabídnout masivní postel, která bude pevnější a stabilnější než konkurenční postele. V naší nabídce najdete barvy moření, které odrážejí poslední trendy v moderním bydlení. Na finální povrchovou úpravu používáme vodou ředitelný polyuretanový lak, který je ekologický a zároveň velmi odolný. Postel je samozřejmě vybavena značkovým kováním pro nastavení výšky ložné plochy. 

RÁM POSTELE JE VYRÁBĚN V TĚCHTO ROZMĚRECH.

  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Výška bočnic 45 cm, výška čalouněného čela u hlavy 100 cm
  • Na Vaše přání jsme schopni Vám postel nebo noční stolky rozměrově upravit podle Vašich požadavků.

 

 

Nabídku našich nočních stolků naleznete ZDE

Varianty moření postelí z masivního dubu ECLISSI

Výška-ložné-plochyMontážní-návod TERMÍN DODÁNÍ 4 - 5 TÝDNŮ

karta masivní postele ECLISSIKOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

JSME PŘIPRAVENI VÁM VYROBIT POSTEL NEBO LOŽNICI PODLE VAŠÍ KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVY

Napsat komentář