PULEDRO

Masivní postel PULEDRO

„V jednoduchosti je krása.“ Tak by se dal charakterizovat tento model masivní postele, který je určen pro zákazníky, kteří mají při zařizování interiérů rádi minimalistický styl . Dávno už nejsou moderní zdobené pokoje našich babiček s okrasným a robustně vyřezávaným nábytkem. Ve většině moderních domácnostech teď převládají jednoduché tvary a příjemné barvy. Naši designéři pro Vás právě takovou moderní minimalistickou postel vytvořili. Jejím základem jsou přímočaré linie, pravé úhly a klasický tvar.

 

Postel v minimalistickém stylu model PULEDRO

Nabídku našich nočních stolků naleznete ZDE

Rám postele je vyroben z masivní exotické dřeviny

MALAJSKÉHO DUBU  a je tak o 15% tvrdší a pevnější než konkurenční postele z tuzemského dubu. Postel Vám nabídneme v moderním moření v kombinaci s vodou ředitelným polyuretanovým lakem. Postel je samozřejmě vybavena výškově stavitelným kováním pro nastavení výšky roštu a matrace. Díky čelu u hlavy, které je z obou stran pohledové, budete postel moci umístit i do prostoru vaší ložnice.

 VYRÁBĚNÉ ROZMĚRY

  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Výška horní hrany bočnice 45 cm
  • Výška čela u hlavy 100 cm

Výška-ložné-plochy

 

TERMÍN DODÁNÍ 4 -5 TÝDNŮ

Varianty moření postelí z masivního dubu ECLISSI

MALOOBCHODNÍ CENA

  • 180 x 200 cm (var.čela ST1, ST2, ST3)  ...   22 703,-   Kč
  • 200 x 200 cm (var.čela ST1, ST2, ST3)  ...   25 826,-   Kč

Cena neobsahuje rošty. Postel je standardně dodávána bez roštů.

 

JAKO VÝROBCE JSME VŠAK PŘIPRAVENI VÁM NABÍDNOUT NEJLEPŠÍ MOŽNOU CENU

 

karta masivní postele ECLISSIKOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

JSME PŘIPRAVENI VÁM VYROBIT POSTEL NEBO LOŽNICI PODLE VAŠÍ KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVY

Napsat komentář