NOE

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Masivní postel NOE

Masivní postel NOE je určena těm, kdo dává přednost masivní posteli s oblými hranami, protože se při každém vstávání kopne. Je to model, u kterého jsme od základního návrhu pracovali právě s tím, že pro vás navrhneme masivní postel, o kterou se jednoduše nejde kopnout. Jsme rádi, že vám nyní můžeme představit výsledek naší práce. Model masivní postele NOE, který má pevný celozaoblený rám a čelo, které je za postel nakloněno o 11°. Budete se tak moci pohodlně opřít a sledovat televizi nebo se věnovat vaší oblíbené knize. Celý rám má navíc navozovat pocit plující lodě. Odtud pak název NOE.

Rám masivní postele NOE

je vyroben ze 4 cm silného masivu exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU. Díky jeho tvrdosti je postel pevná a stabilní. Ani po letech Vám na posteli nebude nic vrzat a Vy tak budete moci klidně spát. Všechny vnější hrany a především rohy u nohou jsme výrazně zaoblili což vám 100% zajistí, že se o postel nikdy nekopnete. Čelo u hlavy je nakloněno o 11° za postel, proto se o něj budete moci pohodlně opřít. Čelo je doplněno o nově zpracované designové drážky, které posteli dodají zajímavý luxusní vzhled. Zadní část čela není pohledová a proto postel není určena do prostoru, ale pouze k přisunutí ke zdi. Postel je stejně jako všechny naše masivní postele vybavena značkovým kováním pro úpravu výšky ložné plochy. 

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 50 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm. 

 

 

Zaoblené hrany na celém rámu masivní postele a designové drážky jsou nedílnou součástí postele NOE.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.