KOMODY

Facebook Google Plus Instagram YouTube

MASIVNÍ KOMODY

Masivní komody jsou nepostradatelným kusem nábytku v každé ložnici. Naše masivní komody vyrábíme z exotického MALAJSKÉHO DUBU. Vybrat si můžete z několika odstínů tónovaných olejů. U komody BENETT lze stejně barevně kombinovat korpus a dveře komody jako na nočních stolcích a posteli BENETT. Celou sestavu lze vhodnou volbou barevných tónů, pohodlně sladit s interiérem celé ložnice. Pokud by Vám nevyhovoval rozměr či tvar v naší nabídce masivních komod, kontaktujte nás. Jsme schopni Vám nabídnou individuální úpravu či design ne jen masivní komody, ale i konkrétní postele či nočních stolků.

KOMODA COLLINA

Masivní komody, komoda COLLINA

 

 

 

 

 

 

 

MALOOBCHODNÍ CENA

  • Komoda COLLINA ...  24 444,-   Kč / kus.

Komoda je vyráběna v provedení MALAJSKÝ DUB masiv. Komoda je určena k posteli SPOSA a společně se stolky SPOSA tvoří ucelenou řadu. Na povrchovou úpravu lze použít tónovaný olej nebo vodou ředitelný polyuretanový lak v kombinaci s vodním mořidlem. Šuplíky jsou vybaveny PUSH-mechanismem od firmy HETTICH.  

STANDARDNÍ ROZMĚRY

  • Šířka: 104 cm, Výška: 85 cm, Hloubka: 45 cm

KOMODA COLLINA drážky

Masivní komody, komoda COLLINA drážky

 

 

 

 

 

 

 

MALOOBCHODNÍ CENA

  • Komoda COLLINA drážky ...  24 444,-   Kč / kus.

Komoda je vyráběna v provedení MALAJSKÝ DUB masiv. Dominantním prvkem této komody jsou výrazné drážky přes čela šuplíků. Komoda je určena k posteli SPOSA a společně s nočním stolky SPOSA drážky tvoří ucelenou řadu. Na povrchovou úpravu lze použít tónovaný olej nebo vodou ředitelný polyuretanový lak v kombinaci s vodním mořidlem. Šuplíky jsou vybaveny PUSH-mechanismem od firmy HETTICH.   

STANDARDNÍ ROZMĚRY

  • Šířka: 104 cm, Výška: 85 cm, Hloubka: 45 cm

KOMODA BENETT

Masivní komody, komoda BENETT

MALOOBCHODNÍ CENA

  • Komoda BENETT ...  28 376,-   Kč / kus.

Komoda je vyráběna v provedení MALAJSKÝ DUB masiv. Dominantním prvkem této komody je nika uprostřed komody. Dvířka komody jsou vybavena PUSH-mechanismem a pro otevření na ně stačí pouze zatlačit. Na povrchovou úpravu lze použít tónovaný olej nebo vodou ředitelný polyuretanový lak v kombinaci s vodním mořidlem. Dvířka jsou vybavena PUSH-mechanismem od firmy HETTICH. 

STANDARDNÍ ROZMĚRY

  • Šířka: 147 cm, Výška: 85 cm, Hloubka: 45 cm