NEVE

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Masivní dubová postel NEVE

Moderní masivní dubovou postel NEVE jsme nově upravili, tak aby byla pohledově zajímavá a především uživatelsky komfortní. Postel má v základním provedení noční stolky, kompletně zaoblené rohy a hrany. Levitující vzhled se skrytou nohou je pak ideální pro ty z vás, kdo často vstávají a kopou se o rám postele. Nový model dubové postele NEVE je stejně jako všechny naše modely vybaven značkovým výškově stavitelným kováním pro úpravu výška ložné plochy. Potřebujete pod postel úložný prostor? V tom případě Vám postel doplníme o BOX, který je z boční části mírně utopený, aby byl zachován pocit levitace postele. S matrací o výšce 22 cm a roštem s výškou 5 cm budete na nejnižší stupeň nastavení kování vstávat z výšky cca 54 cm.

POSTEL JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 22 cm budete vstávat z výšky 54 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.
  • Postel není možné atypicky rozměrově upravovat.
     

Rám dubové postele NEVE

je kompletně zaoblen a zaoblení je zvýrazněno ještě samotným tvarem rohů na čele u nohou. Linie čela u hlavy jsme, také mírně zaoblili a podtrhli tím moderní design celé postele NEVE. Noční stolky jsou součástí postele respektive čela u hlavy. Jsou vybaveny značkovým PUSH mechanismem od fa. HETTICH. To znamená, že na šuplík pouze zatlačíte a on se částečně vysune sám. Na finální povrchovou úpravu dubové postele NEVE je možné zvolit tónované oleje. K povrchové úpravě doporučujeme použít olej, který dovolí dřevu pracovat se vzdušnou vlhkostí ve vaší ložnici a lze ho v případě drobnějšího poškození na rozdíl od laku, opravit. Postel je vyráběna z masivní exotické dřeviny MALAJSKÉHO DUBU.

Detail čela u hlavy u masivní dubové postele NEVE 2020
NEVE 2020 - Olej Dub/Oliva
Dubová masivní postel od českého výrobce. Model NEVE.
NEVE 2020 - Olej Dub/Oliva

 

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.