Facebook Google Plus Instagram YouTube

OBJEDNEJTE NEBO REZERVUJTE U NÁS JAKO U VÝROBCE A ZÍSKEJTE SLEVU 20% Z NAŠICH MALOOBCHODNÍCH CEN.

Vyplňte prosím formulář, kde vyberte požadovaný rozměr a případně typ nočního stolku u modelu SALERNO. Náš specialista se Vám v nejbližší možné době ozve, aby jste společně nastavili detaily objednávky či rezervace. POZOR SLEVU JE MOŽNÉ REZERVOVAT DO KONCE ROKU 2018.

 

S Vašimi osobními údaji bude zacházeno podle zákona o ochraně osobních údajů a GDPR. Vyplněné údaje do formuláře budou použity pouze za účelem vyřízení Vašeho požadavku.

Detail čela u nohou na masivní posteli SALERNO

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.