Kolekce EXCLUSIVE

KOLEKCE EXCLUSIVE

  

Představujeme Vám nový systém zdravého spaní pro Vaše psy a kočky

díky našim zkušenostem s výrobou postelí z masivu a zdravím spaním obecně jsme vyvinuli nový systém zdravého spaní pro Vaše domácí mazlíčky. Více informací naleznete ZDE 

Pelíšky pro psy a kočky W-PET

masivní postele ECLISSILUXUSNÍ KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ  ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

JSME PŘIPRAVENI VÁM VYROBIT JAKOUKOLIV MASIVNÍ POSTEL NEBO LOŽNICI PODLE VAŠÍ KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVY

Napsat komentář