CORSO

Luxusní postel CORSO

Hledáte luxusní masivní postel, která bude jiná než ostatní postele? Postel, která bude stabilní, pevná a vydrží Vám desítky let? Luxusní postel CORSO Vám všechny tyto požadavky díky své masivní a pevné konstrukci vyrobené z MALAJSKÉHO DUBU splní. Navíc díky jejímu vzhledu a výrazné kresbě exotické dřeviny bude dominantou Vaší ložnice.  Tato luxusní postel je nabízena se dvěma variantami čel u hlavy. S čelem z jednoho kusu materiálu a s čelem ze dvou částí. Nabízíme Vám jí v několika moderních odstínech moření a navíc s možností doplnit čelo u hlavy i dvojicí příplatkových polštářů. Tuto luxusní postel je možné doplnit z čela u nohou a z boku úložným prostorem, který u nás najdete v části DOPLŇKY. Pokud Vás tento model masivní postele zaujal a kliknete na tlačítko "ZJISTIT CENU PRO MĚ" máme pro Vás (jako výrobce) připravenou slevu a rošty k posteli zdarma.

 

Luxusní postel CORSO půlené čelo

Luxusní postel CORSO půlené čelo

 Rám postele je vyráběn v následujících rozměrech:

  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Výška čela u nohou 45 cm, u hlavy 100 cm,  výška bočnic od země 45 cm

 

 Při návrhu této luxusní postele

jsme využili všech výhod  MALAJSKÉHO DUBU, který  je o 15% tvrdší a pevnější než tuzemský dub. To nám pomohlo vytvořit rám, který je pevný a stabilní. Nemusíte se bát, že by Vás některá jeho část v noci rušila vrzáním. Sledujeme moderní bytové trendy a tak Vám nabízíme aktuální odstíny moření, které jsou právě in. To vše v kombinaci s vodou ředitelným polyuretanovým lakem. Postel Vám samozřejmě vybavíme značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Čelo u hlavy si můžete doplnit příplatkovými čalouněnými polštáři. Na výběr máte koženky i snadno udržovatelné látky. KOŽENKY, LÁTKY, MOŘENÍ 

Luxusní postel CORSO plné čelo

Luxusní postel CORSO plné čelo

    postel z masivu volitelná výškamontážní návod masivní postele CORSO

TERMÍN DODÁNÍ 4 - 5 TÝDNŮ

postele z masivního dubu ECLISSI - varianty moření

MALOOBCHODNÍ CENA

  • 180 x 200 cm (dřevěné čelo půlené nebo celé)... 29 921,- Kč
  • 200 x 200 cm (dřevěné čelo půlené nebo celé)... 31 581,- Kč

Cena neobsahuje rošty. Postel je standardně dodávána bez roštů.

 

JAKO VÝROBCE JSME VŠAK PŘIPRAVENI VÁM NABÍDNOUT NEJLEPŠÍ MOŽNOU CENU

 

karta masivní postele ECLISSIKOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

JSME PŘIPRAVENI VÁM VYROBIT POSTEL NEBO LOŽNICI PODLE VAŠÍ KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVY

Napsat komentář