MONA

Facebook Google Plus Instagram YouTube

Luxusní masivní postel MONA

Máte rádi vůni masivního dřeva a hledáte postel, která bude vypadat jako kontinentální postel, ale přitom bude z masivu? Naše luxusní masivní postel MONA s vysokým čelem je právě taková, do které pohodlně schováte vysokou matraci i s výškou 30 cm aniž by tím utrpěl její vzhled a právě naopak i s takto vysokou matrací bude postel vypadat úžasně. Je to především díky luxusnímu čalouněnému čelu, které je vysoké 130 cm a díky masivnímu rámu celé postele, který je vyroben ze 7 cm trámků. Pro tento model jsme připravili speciální povrchovou úpravu, která je zároveň naší inovativní povrchovou úpravou a jsme jediní v ČR, kdo vám něco takového nabídne. Povrchová úprava, které říkáme patina je složena z celkem 5 vrstev a výsledný efekt vás opravdu překvapí. Každý kus  postele je pak originálním ručním dílem.

Rám luxusní masivní postele MONA

je vyroben ze 7 cm silného masivu exotické dřeviny MALAJSKÝ DUBU. Díky jeho tvrdosti je postel pevná a stabilní. Ani po letech vám na posteli nebude nic vrzat a vy tak budete moci klidně spát. Všechny vnější hrany jsme zaoblili, proto se vám z postele bude příjemně vstávat. K tomu vám pomůže i vyšší ložná plocha s možností použít vysokou matraci. Pokud naopak neplánujete nákup vysoké matrace nebo už máte matraci, která není zrovna vysoká je masivní postel vybavena výškově stavitelným kováním, které vám pomůže nastavit výšku ložné plochy v kombinaci s vaším roštem. Postel je možné doplnit o noční stolky MONA s inovativními drážkami pro váš mobilní telefon.

POSTEL MONA JE VYRÁBĚNA V ROZMĚRECH

  • Šířka ložné plochy: 160, 180, 200 cm
  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • S matrací o výšce 26 cm budete vstávat z výšky 66 cm. Výšku lze kováním ještě navýšit o 7,5 cm.

 

 

Noční stolky k luxusní posteli MONA jsme doplnili o moderní drážky pro mobilní telefon.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.