KONTAKT

KONTAKT

ECLISSI LOŽNICE

Josefův Důl 343

             468 44 Josefův Důl

+420 732 940 703

info@eclissi.cz

www.eclissi.cz 

 

IČ: 66645115

DIČ: CZ7409142543

RYCHLÝ KONTAKT

S Vašimi osobními údaji bude zacházeno podle zákona o ochraně osobních údajů a GDPR. Vyplněné údaje do formuláře budou použity pouze za účelem vyřízení Vašeho požadavku.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

 • Zuzana T.

  Objednali jsme si postel SPOSA a jsme moc spokojeni. Postel je velice kvalitní, krásná a jelikož jsme měli málo prostoru v místnosti, pan majitel byl ochoten nám udělat noční stolečky na míru, což jsme velice ocenili. Termín doručení byl dodržen, doprava levná a celková komunikace byla vynikající.

 • Tereza K.

  Z ECLISSI jsem brala postel, noční stolky, komodu a atypickou komodu, kterou mi pan majitel Holubička pomohl do vymyslet. Veškerý servis byl od začátku až do konce perfektní, přesně jak zde všichni píší. U mě se vyskytla akorát malinká chybička v té podobě, že chyběly v atypické komodě takové ty panty Push to Open. To ovšem hned po nahlášení vady přijel pan Holubička neprodleně osobně domontovat! Takže za mě naprostá spokojenost. Chybička se může přihodit každému a důležité je, jak se k ní kdo postaví. Zde to zafungovalo perfektně. Děkuji.

 • Soňa G.

  Zkušenosti zákazníků

  S firmou ECLISSI jsme byli nadmíru spokojeni. Objednávali jsme postel, komodu a noční stolky. Pan Holubička nám byl nápomocen i s výběrem matrace. Vše přišlo perfektně zabalené, nábytek je krásný a kvalitní. Jednání pana majitele považuji opravdu za nadstandardní, s takovým už jsem se dlouho nesetkala. Rozhodně doporučuje

 • Ota B.

  Objednal jsem masivní postel z kolekce Exclusive model SONNO moření 20 a k tomu ve stejném moření noční stolky. Od první kontaktu s panem majitelem Holubičkou probíhala vzájemná komunikace ve velmi příjemném duchu. Vyšel mi maximálně vstříc ve všech požadavcích, dohodli jsme na termínu výroby a způsobu doručení. Vše proběhlo dle dohody. Jednotlivé díly byly velmi dobře zabaleny a obaleny proti poškození. Kvalita postele je skvělá, jak zpracováním tak povrchovou úpravou. Veškerý spojovací materiál včetně návodu na sestavení jednoduše pochopitelný. Je to krásný kus nábytku, který rozhodně budí pozornost. Za sebe jednoznačně doporučuji tohoto výrobce.

 • Marcela V.

  I my jsme si objednali postel SPOSA vč. nočních stolků a od počátečního kontaktu, až po doručení postele byla komunikace i výrobek v pořádku.Časem bychom rádi doobjednali i komodu. Spoluprací s touto společností neuděláte chybu a mužů jen doporučit.

 • Jana R.

  Objednala jsem postel PULEDRO včetně nočních stolků a komody. Servis a služby, které poskytl pan majitel byl více, jak vynikající. Přijel ke mě domů, abychom proměřili, zda se mi postel vejde do ložnici. Přímo na místě jsme mohla vybrat odstín moření. Dále mi všechny výrobky (postel, noční stolky i komodu) upravil přesně, jak jsem potřebovala bez vícenákladů. Ve své podstatě jsme s postele PULEDRO vytvořili nový model  Už jsem tuto firmu doporučila několika svým známým.