AMELIA

Luxusní postel AMELIA

Hledáte luxusní masivní postel, která bude navozovat pocit levitace? Postel jejíž součástí jsou zabudované noční stolky, které se nedotýkají země a společně s čelem u hlavy jsou dominantou celé postele? Luxusní postel AMELIA Vám všechny tyto požadavky splní. Navíc díky jejímu modernímu levitujícímu vzhledu a výrazné kresbě exotické dřeviny bude dominantou Vaší ložnice. Nabídneme Vám jí v několika moderních odstínech moření a nebo v kvalitních přírodních olejích. Pokud Vás tento model masivní postele zaujal kliknete na tlačítko "VÍCE INFORMACÍ" a vyberte požadovaný rozměr ložné plochy. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat, aby jste nastavili detaily Vaší případné objednávky.

Luxusní postel z dubu model AMELIA

 

Luxusní masivní postel AMELIA

 Rám postele je vyráběn v následujících rozměrech:

  • Délka ložné plochy: 200, 210, 220 cm
  • Šířka ložné plochy: 160, 180 cm
  • Výška čela u hlavy 95 cm, výška bočnic od země 45 cm

 

 Při návrhu této luxusní postele

jsme se nechali inspirovat modelem postele NEVE, který byl naší zákaznicí designově a rozměrově upraven, tak aby splňoval požadavky na moderní a praktickou postel. Vytvořili jsme tak postel s levitujícím vzhledem a širokým čelem u hlavy doplněným o vestavěné levitující noční stolky. Využili jsme MALAJSKÉHO DUBU, který  je o 15% tvrdší a pevnější než tuzemský dub a proto je konstrukce postele velmi pevná a stabilní. Určitě se nemusíte bát, že by Vás některá její část v noci rušila vrzáním. Postel Vám nabídneme v moderních odstínech moření, které jsou právě in. Určitě Vám však můžeme doporučit přírodní tónované oleje, které jsou našimi zákazníky velmi oblíbené. Postel Vám samozřejmě vybavíme značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky roštu a matrace. 

Luxusní postel AMELIA

postele z masivního dubu ECLISSI - varianty moření

 

Postel AMELIA NENAJDETE U ŽÁDNÉHO Z NAŠICH MALOOBCHODNÍCH PRODEJCŮ.

POSTEL VÁM ZAKÁZKOVĚ VYROBÍME A DODÁME DO 4 - 6 TÝDNŮ na Vámi zadanou adresu. 

Cena luxusního modelu AMELIA s ložnou plochou 180 x 200 cm včetně vestavěných nočních stolků, značkových roštů AHORN Primaflex, a dopravy po ČR je   46 200,- Kč

Postel jsme schopni Vám doplnit i o kvalitní matrace české firmy TROPICO. 

karta masivní postele ECLISSIKOLEKCE MASIVNÍCH POSTELÍ A LOŽNICOVÉHO NÁBYTKU ECLISSI

Všechen náš sortiment nábytku vyrábíme z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál je o 15% tvrdší než tuzemský dub, který je zároveň nejkvalitnější tuzemskou dřevinou pro výrobu masivního nábytku. Tvrdost materiálu ze kterého je postel vyrobena je nejdůležitějším faktorem pro její pevnost a trvanlivost. Při práci s tímto kvalitním exotickým materiálem používáme technologické postupy, které jsou specifické právě pro tuto dřevinu. To nám umožňuje dosáhnout potřebné kvality a především barevné a mechanické trvanlivosti našich masivních ložnic.

Všechny naše masivní postele jsou vybaveny značkovým stavitelným kováním pro nastavení výšky ložné plochy. Převážná většina postelí má základní výšku bočnice od země 50 cm. To Vám zajistí pohodlné vstávání. Dvoulůžkové postele jsou vybaveny podepřenou střednicí, která zajišťuje stabilitu a pevnost vašeho roštu.

JSME PŘIPRAVENI VÁM VYROBIT POSTEL NEBO LOŽNICI PODLE VAŠÍ KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVY

Napsat komentář